Zamknij

Kobiety o tych imionach są przesadnie samokrytyczne. Widzą siebie w krzywym zwierciadle

02.11.2021 09:09
Kobieta
fot. Shutterstock

Kobiety, które posiadają te imiona, nie dostrzegają swoich zalet. Zawsze dopatrują się w sobie wad. Nie umieją reagować na komplementy i często zachowują się nerwowo w towarzystwie innych ludzi.

Właścicielki tych imion mają spore kompleksy na punkcie swojego wyglądu i charakteru. Na co dzień brakuje im pewności siebie, przez co często zakładają z góry, że coś im się nie uda.

Zobacz także: Nazwała syna imieniem Brajan, ale wcale tego nie żałuje. Teraz jest prześladowany

Kobiety o tych imionach są przesadnie samokrytyczne

Właścicielki tych imion mają tendencję do myślenia o sobie w przesadnie krytyczny sposób. Żyją w obawie, że nikt ich nigdy nie zaakceptuje takimi, jakimi są. Nie potrafią uwierzyć w swoje możliwości, więc omija je wiele świetnych okazji. Ze strachu przed odrzuceniem starają się unikać ryzyka.

Kobiety o tych imionach widzą siebie w krzywym zwierciadle

Właścicielki tych imion mają problemy z samoakceptacją:

Kamila

Nie potrafi zaakceptować swojego ciała. Przez całe życie jest na diecie i szuka sposobów na to, by schudnąć. Jednak niezależnie od tego, jaki rozmiar nosi, nigdy nie jest z siebie zadowolona. Zawsze ma wrażenie, że mogłaby coś w sobie poprawić, więc wydaje spore kwoty na fryzjera i kosmetyczkę.

Milena

Ma ogromne trudności ze znalezieniem dobrze płatnej pracy. Przed każdą rozmową kwalifikacyjną koncentruje się na przekonaniu, że jest niewiele warta i nie ma żadnych szczególnych talentów. Jeśli zostaje zatrudniona w jakiejś firmie, codziennie wyobraża sobie, że współpracownicy jej nie lubią, a szef nie ma do niej przekonania.

Natalia

Choć na co dzień może się wydawać pewna siebie i przekonana o własnej wartości, posiada pewien głęboko skrywany sekret. Kiedy tylko się w kimś zakochuje, zaczyna wątpić w to, że kiedykolwiek mogłaby się z nim związać. Nie wierzy w swoją atrakcyjność i z tego powodu w towarzystwie wymarzonego partnera zamienia się w kłębek nerwów.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?