Zamknij

Kobiety o tych imionach są niebezpieczne. Potrafią złamać serce każdemu mężczyźnie

30.08.2022 12:53

Właścicielki tych imion wiedzą, jak namieszać mężczyznom w głowie. Nie da się przestać o nich myśleć.

Kobieta
fot. Shutterstock

Kobiety o tych imionach umieją w pełni wykorzystać siłę swojej kobiecości, by zwrócić na siebie uwagę. Są pewne siebie i odważne, co działa na mężczyzn stymulująco.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Kobiety o tych imionach są niebezpieczne

Kobiety, które posiadają te imiona, w naturalny sposób wyczuwają męskie słabości. Wiedzą, jak je wykorzystać, by zawrócić w głowie swoim wielbicielom. Lubią być adorowane, więc chętnie przyjmują dowody zainteresowania. Nie dadzą się jednak nikomu usidlić.

Kobiety o tych imionach potrafią złamać serce każdemu mężczyźnie

Właścicielki tych imion umieją rozkochać w sobie mężczyznę:

Jagoda

Jest mistrzynią w nakłanianiu swoich wielbicieli do rywalizacji. Często daje im do zrozumienia, że nie tylko oni o nią zabiegają. W ten sposób sprawia, że każdy z nich zaczyna się obawiać przegranej. Sama jednak wcale nie zamierza wybierać sobie tylko jednego partnera.

Sandra

Wie, w jakim stopniu mężczyźni są wyczuleni na własnym punkcie. Szybko uczy się, jak postępować z ich kruchym ego w aksamitnych rękawiczkach. Czasem wypowie komplement, innym razem pozostawi po sobie niedosyt i da tym samym do zrozumienia, że zdobycie jej serca to nie lada wyzwanie. Nie zdradza przy tym wcale, że flirtuje tylko dla zabawy. Jeśli jej adorator się zakocha, nie będzie czuła się za to odpowiedzialna.

Agnieszka

Ma w sobie naturalny czar, który pozwala jej zauroczyć każdego przedstawiciela płci przeciwnej. Mężczyźni uwielbiają się jej przyglądać, bo jest niezwykle kobieca. Widzą w niej jednocześnie łagodność i siłę, przez co marzą o związaniu się z nią. Jest dla nich wymarzoną partnerką i kochanką. Ona jednak ma tendencję do prowadzenia niezależnego trybu życia. Może nie chcieć wiązać się z nikim na stałe.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?