Zamknij

Kobiety o tych imionach są najbardziej zagubione. Łatwo nimi manipulować

17.09.2021 11:18
Kobieta
fot. Shutterstock

Właścicielki tych imion są niepewne siebie i mają trudności z wyrażaniem własnych potrzeb. Ludzie w ich otoczeniu na każdym kroku mogą im rozkazywać.

Kobiety o tych imionach łatwo poddają się manipulacji i pozwalają innym ludziom wpływać na swoje życie. Są naiwne i brakuje im asertywności.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku potrzebują czasu, by zaangażować się w związek. Nie wywieraj na nich presji

Kobiety o tych imionach są najbardziej zagubione

Kobiety, które posiadają te imiona, nie mają mocnej osobowości. W codziennym życiu są niepewne każdej samodzielnie podjętej decyzji, więc z chęcią zrzucają odpowiedzialność za siebie na innych ludzi. Lubią sobie wyobrażać, że ktoś się nimi opiekuje. W rzeczywistości jednak często wpadają w cudze intrygi.

Kobiety o tych imionach dają sobą manipulować

Właścicielki tych imion pozwalają sobie rozkazywać:

Karolina

Podporządkuje się każdemu, kto ma tendencję do okazywania przewagi. Krzykliwe, agresywne osoby są w stanie zmusić ją do wszystkiego. Karolina ceni sobie ciszę i święty spokój, więc często wykonuje czyjeś polecenia tylko po to, by przestał zawracać jej głowę.

Beata

Zgadza się ze wszystkim, co mówią inni, bo boi się, że w przeciwnym wypadku przestaną ją lubić. Dla cudzej sympatii jest gotowa poświęcić własne potrzeby i dążenia. Nie ma dla niej nic ważniejszego niż to, by nikt nie miał do niej o nic pretensji.

Anna

Szuka partnera, który pokieruje jej życiem. Chce robić wszystko pod dyktando mężczyzny, bo wierzy, że jego nakazy mają na względzie jej dobro. Wystarczy, by partner powiedział jej: "Pragnę, żebyś była szczęśliwa", a od tej pory będzie skłonna bezgranicznie mu zaufać.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?