Zamknij

Kobiety o tych imionach są najbardziej niemiłe. Ich słowa mogą sprawić ci przykrość

14.07.2021 11:04
Kobieta
fot. Shutterstock

Właścicielki tych imion lubią się wyzłośliwiać i krytykować innych. Czerpią z tego satysfakcję.

Kobiety o tych imionach często wypowiadają się w sposób, który sprawia ludziom przykrość. Nie mają z tego powodu żadnych wyrzutów sumienia.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku potrzebują czasu, by zaangażować się w związek. Nie wywieraj na nich presji

Kobiety o tych imionach są najbardziej niemiłe

Właścicielki tych imion są złośliwe i czerpią satysfakcję z obrażania innych. Mają tendencję do wywyższania się, bo uważają się za lepsze od ludzi w swoim otoczeniu. W brutalny sposób wytykają błędy swoim koleżankom i poniżają swoich partnerów na oczach znajomych. Jeśli zostają matkami, ich dzieci ciepią z powodu niskiego poczucia własnej wartości.

Kobiety o tych imionach często sprawiają ludziom przykrość

Właścicielki tych imion nie potrafią być miłe:

Bogna

Kiedy kogoś krytykuje, uważa, że wyświadcza mu przysługę. W swoim przekonaniu jako jedyna w towarzystwie jest na tyle bezpośrednią osobą, żeby mówić ludziom prawdę. Odczuwa zadowolenie z siebie, kiedy powie koleżance: "Źle wyglądasz w tej nowej fryzurze".

Sabina

Jest znana z tego, że zawsze wie, co powiedzieć, by komuś zrobiło się głupio. Wytyka ludziom słabości i często bywa zniesmaczona ich zachowaniem. Nie potrafi być dla nikogo wyrozumiała. Wynika to z tego, że nie dostrzega własnych wad.

Kamila

Łatwo traci panowanie nad sobą i czasem za bardzo się przejmuje cudzymi słowami. Odpowiada w takich sytuacjach dwa razy ostrzej i staje się okrutna. Kiedy ktoś chce się z nią trochę podrażnić, zdarza się jej powiedzieć coś, po czym nie będzie już szans na kontynuowanie relacji.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?