Zamknij

Kobiety o tych imionach są najbardziej naiwne. Uwierzą w każde kłamstwo mężczyzny

18.02.2021 13:01
Młoda kobieta
fot. Shutterstock

Kobiety, które posiadają te imiona, często doświadczają rozczarowań w relacjach uczuciowych. Ich naiwność sprawia, że są oszukiwane i wykorzystywane.

Kłamstwo i zdrada zawsze sprawiają nam ogromny ból. Staramy się zrobić wszystko, by się przed nimi uchronić. Jeśli posiadasz jedno z imion znajdujących się na poniższej liście, powinnaś mieć się na baczności.

Zobacz także: Najpopularniejsze imiona na świecie. Na liście znalazło się ulubione imię Polaków

Kobiety o tych imionach są najbardziej naiwne

Kobiety, które posiadają te imiona, uwierzą w każde kłamstwo. Ich znajomości z mężczyznami często kończą się łzami.

Aleksandra

Zawsze stara się dostrzegać dobro w ludziach. Spodziewa się po nich przyjemnych niespodzianek i okazuje im wdzięczność za najdrobniejszy miły gest. Mężczyźni wiedzą, że wystarczy kupić jej kwiaty, by przestała dostrzegać ich słabości. Udają, że są bez wad. Kiedy Aleksandra po raz pierwszy zauważa swoją pomyłkę, brutalnie ją porzucają.

Julia

Przez całe życie szuka partnera, z którego będzie mogła być dumna. Uwielbia słuchać opowieści o sukcesach swoich wybranków, by potem chwalić się nimi swoim przyjaciółkom. Można wmówić jej wszystko, bo nie przychodzi jej nawet do głowy, by sprawdzić choć jedną informację. Mija wiele czasu, zanim zauważy, że jej mężczyzna jest zupełnie kimś innym niż osoba, za którą się podawał.

Weronika

Ma niskie poczucie wartości i w głębi serca uważa, że nie zasługuje na to, by ktoś się nią zainteresował. Przyjmie każdą wymówkę mężczyzny. Pozwala na przekładanie spotkań, puszcza płazem niedotrzymane obietnice i ufa zapewnieniom o tym, że tłum kobiet w życiu jej partnera to "tylko koleżanki".

Natalia

Wierzy we wszystko, co mówi jej o sobie nowo poznany mężczyzna. Zaczyna go postrzegać jako swojego wymarzonego partnera. Jej zachwyt wprawia go w dobre samopoczucie, więc stara się ją wykorzystać. Może odczuwać też niezdrową satysfakcję z tego, że okłamuje ją za jej plecami i nie jest na tym przyłapany.

Zobacz także: Dzieci o tych imionach są najbardziej lubiane. Jak nazwać dziecko, by miało wielu przyjaciół?

Opis twojego znaku zodiaku do ciebie nie pasuje? Sprawdź, kim jesteś naprawdę:

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?