Zamknij

Kobiety o tych imionach są najbardziej leniwe. Najchętniej by tylko odpoczywały

13.08.2021 15:21
Kobieta
fot. Shutterstock

Właścicielki tych imion odkładają wszystkie obowiązki na później i trudno zmusić je do działania. One nie lubią się przepracowywać.

Kobiety o tych imionach nie dbają o samodyscyplinę i cały czas wymyślają sobie wymówki od codziennych obowiązków. Mają tendencję do lenistwa.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku potrzebują czasu, by zaangażować się w związek. Nie wywieraj na nich presji

Kobiety o tych imionach są najbardziej leniwe

Właścicielki tych imion cały czas udają, że nie mają siły wywiązać się ze swoich zobowiązań. Zarówno w pracy, jak i w relacjach z ludźmi ciągle szukają sposobu, by wykręcić się od pracy albo zajmowania się codziennymi sprawami, które wydają im się nudne. One najchętniej cały czas wylegiwałyby się w łóżku.

Kobiety o tych imionach najchętniej by tylko odpoczywały

Właścicielki tych imion są leniwe i brakuje im dyscypliny:

Maria

Lubi się relaksować i to jest coś, czym zajmowałaby się najchętniej. Ilekroć zabiera się do jakiejś pracy, czuje się tym tak zmęczona i zestresowana, że później przez kilka dni musi to odchorowywać. Powinna prowadzić spokojny tryb życia i nie brać na siebie zbyt wiele.

Weronika

Marzy o znalezieniu mężczyzny, który będzie zarabiał tak dużo, by ona do końca życia mogła jedynie odpoczywać. Nie potrafi znaleźć w sobie ambicji, która skłoniłaby ją do pójścia do pracy.

Natalia

Często zrzuca swoje obowiązki na innych. Twierdzi, że boli ją głowa albo źle się czuje, żeby ktoś zrobił coś za nią. Dopiero wtedy, gdy nabierze pewności, że już nie musi się tym zajmować, odzyskuje energię i zaczyna się uśmiechać.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?