Zamknij

Kobiety o tych imionach są najambitniejsze. Często zarabiają więcej od swoich partnerów

19.08.2021 15:24
Kobieta
fot. Shutterstock

Właścicielki tych imion od najmłodszych lat dzieciństwa wiedzą, że zamierzają zrobić karierę. Przyciągają jednak mężczyzn, którzy długo nie potrafią się zdecydować na podjęcie pracy. To stwarza wiele problemów w ich relacjach uczuciowych.

Kobiety o tych imionach zarabiają wysokie kwoty i przez to często czują się samotne. Trudno im znaleźć partnera, który byłby w lepszej sytuacji zawodowej. Decydują się więc już na pierwszych randkach wspomagać mężczyzn finansowo i szukają kogoś, kto zechce się z nimi związać pomimo odmiennych ambicji.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku potrzebują czasu, by zaangażować się w związek. Nie wywieraj na nich presji

Kobiety o tych imionach są najambitniejsze

Kobiety o tych imionach są ambitne i poświęcają wiele wolnego czasu na zdobywanie umiejętności, dzięki którym mają szansę zdobyć wymarzoną pozycję zawodową. Dzięki temu sporo zarabiają i mogą sobie pozwolić na prowadzenie życia na wysokim poziomie. Nie można powiedzieć tego samego o ich partnerach. Te kobiety przyciągają do siebie leniuchów pozbawionych zawodowych aspiracji.

Kobiety o tych imionach zarabiają więcej od swoich partnerów

Właścicielki tych imion często płacą za mężczyznę na randce:

Julia

Jej życie kręci się wokół kariery. Na każdym kroku się zastanawia, co jeszcze mogłaby zrobić, by znaleźć się na lepszej pozycji w branży. Codziennie wygląda elegancko i sprawia wrażenie, jakby panowała nad całym światem. Ma jednak skłonność do mężczyzn, którzy ją podziwiają. Przez to najczęściej wybiera takich, którzy są w o wiele gorszej sytuacji życiowej niż ona.

Milena

Tak szybko zaczyna zarabiać wysokie kwoty, że wszyscy jej wielbiciele uciekają w siną dal. Żaden nie potrafi doskoczyć do jej poziomu. Przez większość życia albo bezskutecznie poszukuje starszego, lepiej zarabiającego partnera, albo wiąże się z kimś młodszym od siebie i płaci za niego na każdej randce.

Sandra

Podejmuje pracę już na studiach, więc szybko awansuje i zyskuje finansową stabilizację. Ma jednak pecha do mężczyzn - zakochuje się we wrażliwcach o artystycznej duszy. Jeśli postanawia spędzić z którymś z nich życie, to ona musi utrzymywać dom i całą rodzinę.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?