Zamknij

Kobiety o tych imionach rywalizują z przyjaciółkami. Są skłonne odebrać im wszystko

26.10.2021 10:05
Kobiety
fot. Shutterstock

Kobiety, które posiadają te imiona, z pozoru troszczą się o dobro swoich przyjaciółek. W rzeczywistości są jednak zazdrosne o wszystkie ich osiągnięcia.

Właścicielki tych imion są fałszywymi przyjaciółkami. Wcale nie życzą szczęścia bliskim kobietom, a zamiast tego traktują je jak swoją konkurencję i skrycie marzą o tym, by je pokonać.

Zobacz także: Nazwała syna imieniem Brajan, ale wcale tego nie żałuje. Teraz jest prześladowany

Kobiety o tych imionach rywalizują z przyjaciółkami

Właścicielki tych imion lubią, gdy ich przyjaciółki mają w życiu gorzej niż one. W takiej sytuacji mogą powtarzać sobie w myślach, że są od nich lepsze i mogą więcej osiągnąć. Kiedy jednak dzieje się inaczej, czują się zazdrosne i postanawiają z nimi rywalizować. Choć z pozoru wciąż zachowują się po przyjacielsku, w rzeczywistości nie mają żadnych skrupułów.

Kobiety o tych imionach są skłonne odebrać swoim przyjaciółkom wszystko

Właścicielki tych imion są zazdrosne o swoje przyjaciółki:

Patrycja

W tajemnicy przed bliskimi kobietami cały czas je obserwuje i porównuje się z nimi. Ciągle rozmyśla nad tym, jak wypada na ich tle. Jeśli któraś z nich "wygrywa" w tej rywalizacji, Patrycja robi wszystko, by jej to odebrać. Może skłócić ją z partnerem lub z przyjaciółmi albo namówić do odejścia z pracy, w której mogłaby odnieść sukces.

Daria

Kiedy przyjaciółka wyzna jej, że o czymś marzy, ona natychmiast zaczyna pragnąć tego samego. Może to dotyczyć związku z danym mężczyzną, stanowiska w wybranej firmie, życiowej pasji czy celu podróży. Wszystkie jej pragnienia są zapożyczone w podobny sposób. Jeśli ich spełnienie miałoby oznaczać zakończenie przyjaźni, woli poświęcić relację dla poczucia satysfakcji.

Matylda

Wiecznie zakochuje się w partnerach swoich przyjaciółek i marzy, by porzucili ją dla niej. Przez jakiś czas snuje takie wizje w tajemnicy, ale z biegiem lat może nabrać ochoty na nawiązanie takiego romansu w rzeczywistości. Nie ma oporów przed tym, żeby rozbić rodzinę którejś z bliskich sobie kobiet.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?