Zamknij

Kobiety o tych imionach przechwalają się swoim życiem na Instagramie. Zdarza im się przekraczać granice

03.08.2021 12:09
Kobieta
fot. Shutterstock

Właścicielki tych imion dzielą się na Instagramie nawet najbardziej intymnymi szczegółami ze swojego życia prywatnego. One nie mają żadnych tajemnic.

Kobiety o tych imionach wszystkim dzielą się ze znajomymi w sieci. Wszystko, co robią, jest pod publiczkę.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku potrzebują czasu, by zaangażować się w związek. Nie wywieraj na nich presji

Kobiety o tych imionach przechwalają się swoim życiem na Instagramie

Właścicielki tych imion publikują na swoim instagramowym profilu ogromną ilość szczegółów ze swojego życia prywatnego. Chcą w ten sposób zaimponować innym ludziom. Zdarza im się wykorzystywać znajomych, przekłamywać rzeczywistość albo zalewać obserwatorów wynurzeniami, które są zbyt intymne.

Kobiety o tych imionach przekraczają granice w social mediach

Właścicielki tych imion przechwalają się swoim życiem na Instagramie:

Iza

Ma tendencję do tego, by opowiadać ze szczegółami o swoich emocjach w publicznych postach na Facebooku. Każdy wie, co się dzieje między nią a jej bliskimi. Relacjonuje wszystkie swoje kłótnie i domaga się publicznego roztrząsania sporów.

Aneta

Swoje relacje z ludźmi traktuje jak coś, z czego można zrobić ciekawą relację na Instagramie. Często publikuje ich wizerunek bez wcześniejszego pytania o zgodę albo wbrew ich woli. Może opublikować zdjęcie popularnej osoby i przechwalać się swoją przyjaźnią z nią, choć w rzeczywistości wcale jej nie lubi.

Malwina

Publikuje po kilkanaście instagramowych stories dziennie, a jej znajomi mogą dowiedzieć się z nich wszystkiego - co dziś jadła, jaki ma nastrój, z kim się spotyka. Nie odkłada telefonu nawet na chwilę. W realnym życiu woli wpatrywać się w ekran niż rozmawiać ze znajomymi.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?