Zamknij

Kobiety o tych imionach pozwalają mężczyznom na wszystko. Przez to nie są dobrze traktowane

12.08.2021 13:31
Zakochani
fot. Shutterstock

Właścicielki tych imion w relacjach z mężczyznami tolerują zachowania, za które powinny się obrazić. Wybaczają partnerom wszystkie przewinienia.

Kobiety o tych imionach zgadzają się na każde warunki, jakie narzucają im mężczyźni. Nie potrafią zaprotestować, gdy są źle traktowane.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku potrzebują czasu, by zaangażować się w związek. Nie wywieraj na nich presji

Kobiety o tych imionach pozwalają mężczyznom na wszystko

Właścicielki tych imion udają, że nie przeszkadza im brak szacunku ze strony partnera. Gdy po raz kolejny doświadczają z jego strony przykrości, milczą, zamiast mu o tym powiedzieć. Całkowicie mu się podporządkowują.

Kobiety o tych imionach nie są dobrze traktowane

Właścicielki tych imion zakochują się w mężczyznach, którzy nie mają do nich szacunku:

Iga

Zgadza się na to, by jej ukochany pozostawał w bliskich kontaktach z innymi kobietami. Gdy czuje się zazdrosna, nigdy nie mówi o tym wprost. Nie chce się przyznać, że uważa rywalki za o wiele atrakcyjniejsze od siebie.

Klaudia

Często narzuca się mężczyznom ze strachu przed tym, że zostanie przez nich porzucona. Pozwala im na to, by bawili się jej uczuciami. Jest w stanie znieść wszystko, byle tylko uniknąć zerwania relacji.

Alicja

Nie ma nic przeciwko temu, by partner ją wykorzystywał. Tłumaczy sobie, że to tak naprawdę nic złego - po prostu pomaga mu w ten sposób w codziennym życiu. Stara się nie myśleć o tym, że od dawna ani razu jej się nie odwdzięczył.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?