Zamknij

Kobiety o tych imionach poświęcają pracy za dużo czasu. Przez to nie mogą znaleźć partnera

18.03.2022 15:31
Kobieta
fot. Shutterstock

Właścicielki tych imion są pracoholiczkami. Każda z nich musi długo czekać na swoją miłość, bo większość swojego czasu poświęcają obowiązkom zawodowym.

Kobiety, które posiadają te imiona, przez długie lata nie umieją stworzyć bliskiego związku z mężczyzną, bo są przesadnie skoncentrowane na pracy. Mija wiele czasu, zanim spotykają miłość swojego życia.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Kobiety o tych imionach poświęcają pracy za dużo czasu

Właścicielki tych imion traktują swoje obowiązki tak poważnie, że po godzinach pracy brakuje im czasu na prowadzenie życia towarzyskiego. Każda z nich czuje się przez to nieszczęśliwa, jednak żadna nie chce się do tego przyznać. Aby nie myśleć o tym, że tęsknią za czyjąś bliskością, starają się pracować jeszcze więcej, przez co większość swojego życia spędzają przed komputerem. Z biegiem czasu tracą wiarę w to, że kiedykolwiek wyjdą za mąż.

Kobiety o tych imionach nie mogą znaleźć partnera

Kobiety, które posiadają te imiona, poznają swoją miłość przez przypadek:

Milena

Kiedy odnosi pierwsze sukcesy na niwie zawodowej, zapomina o miłosnych niepowodzeniach. Angażuje się w swoją pracę coraz bardziej, by jak najczęściej odczuwać zadowolenie z siebie. Udaje przed sobą, że nie potrzebuje mężczyzny. Po spotkaniu swojego przyszłego partnera przyznaje jednak, że marzyła o nim codziennie.

Sandra

Boi się podejmować ryzyko w miłości. Czuje się pewna siebie, gdy musi wykonywać odpowiedzialne i trudne zadania w pracy, ale przy mężczyznach traci cały swój animusz. Trudno jej się otworzyć na prawdziwe uczucie. Robi to późno - czasem nawet po ukończeniu 40. roku życia.

Aneta

Poznaje swojego mężczyznę dopiero wtedy, gdy po wielu latach intensywnej pracy daje się namówić koleżankom na wyjście na imprezę. Często ma to szczęście, że trafia na tego jedynego już podczas pierwszego takiego wyjścia. Może jednak czekać na nie przez całą dekadę - uważa bowiem, że na zabawę trzeba sobie zasłużyć odpowiednio ciężką pracą.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?