Zamknij

Kobiety o tych imionach otrzymają w Wigilię wiadomość od wielbiciela. To będzie początek miłości

16.12.2021 12:57
Zakochani
fot. Shutterstock

Kobiety, które posiadają te imiona, zapamiętają tegoroczne święta Bożego Narodzenia jako przełomowy czas. Nawet jeśli na początku nie będą miały nastroju na celebrację, 24 grudnia się to odmieni.

Kobiety noszące te imiona w ciągu nadchodzących świąt Bożego Narodzenia z zaskoczeniem odkryją, że od dawna były obiektem czyichś westchnień. Druga osoba w Wigilię da im znać o swoich uczuciach.

Zobacz także: Nazwała syna imieniem Brajan, ale wcale tego nie żałuje. Teraz jest prześladowany

Kobiety o tych imionach otrzymają w Wigilię wiadomość od tajemniczego wielbiciela

Kobiety, które posiadają te imiona, 24 grudnia powinny trzymać telefon przy sobie. To właśnie one będą miały wtedy szansę na przeżycie miłości jak z filmu. Mężczyzna ich marzeń pokaże, że od dawna jest nimi zainteresowany.

Kobiety, które noszą te imiona, w te święta mogą się zakochać

Właścicielki tych imion będą miały cudowne święta:

Maria

Nawet jeśli ostatnie dni roku są dla niej przygnębiające i ma poczucie, że w ciągu ostatnich kilku miesięcy nie spotkało jej nic dobrego, nie powinna tracić uśmiechu. Chociaż jeszcze o tym nie wie, spodobała się komuś dawno temu. Ten mężczyzna jest nieśmiały, ale w Wigilię się przełamie i zrobi pierwszy krok.

Alicja

W święta spotka ją miła niespodzianka. Z pozoru niewinna wiadomość z życzeniami od pewnego mężczyzny będzie zawierała w sobie propozycję spotkania. Jeszcze przed sylwestrem okaże się, że czasem wystarczy umówić się na kawę i spacer, by przeżyć najbardziej romantyczną randkę w życiu.

Sabina

Mężczyzna, który jej się podoba, od dłuższego czasu sprawiał wrażenie, jakby nie był nią zainteresowany. 24 grudnia postanowi jednak wysłać jej życzenia i miło porozmawiać. Może się okazać, że od dawna o niej myślał, ale nie miał możliwości zaprosić jej na randkę. Uda się nadrobić zaległości już na początku 2022 roku.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?