Zamknij

Kobiety o tych imionach onieśmielają mężczyzn. Przez to tracą szansę na związek

22.04.2022 13:53
Kobieta
fot. Shutterstock

Właścicielki tych imion pozbawiają mężczyzn pewności siebie. Są tak otwarte i bezpośrednie, że każdy rozmówca traci przy nich odwagę.

Kobiety o tych imionach zawsze mówią to, co myślą, i nie przejmują się wcale reakcją drugiej strony. Z tego powodu przedstawiciele odmiennej płci często w ich obecności nie wiedzą, co mają powiedzieć. Wielu potencjalnych partnerów rezygnuje przez to z nawiązania dalszej znajomości.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Kobiety o tych imionach onieśmielają mężczyzn

Kobiety, które posiadają te imiona, nie czują potrzeby zachowywania się w taki sposób, by umniejszać swoje znaczenie i pozwalać innym na dominację. Niezależnie od otrzymanych wzorców zachowania zawsze się buntują, gdy ktoś próbuje przejąć nad nimi kontrolę. Mężczyźni w ich obecności błyskawicznie się orientują, że nie mogą sobie pozwolić na złe traktowanie. Natychmiast zmyłyby im za to głowę.

Kobiety o tych imionach tracą szansę na związek przez swoje zachowanie

Właścicielki tych imion odstraszają od siebie mężczyzn:

Karolina

Ilekroć jej rozmówca zaczyna objaśniać, jak funkcjonuje świat, natychmiast pokazuje mu, co o tym myśli i każe mu się traktować z odpowiednim szacunkiem. Nie cierpi, gdy mężczyźni ją pouczają. Odbiera im pewność siebie, więc często przestają do niej dzwonić już po pierwszej randce.

Jagoda

Nie jest zbyt wyrozumiała wobec swoich partnerów. Jasno daje do zrozumienia, że są zachowania, których nie zamierza tolerować. W swoich relacjach wprowadza taką dyscyplinę, że mężczyźni zaczynają czuć się jak w szkole. Przez jakiś czas nawet im się to podoba, jednak później postanawiają odejść.
 

Wiktoria

Większość czasu poświęca rozwojowi swojej kariery, przez co w dość młodym wieku zdobywa awans i uznanie szefa. Często dostaje premie i podwyżki. Nie widzi powodu, by ukrywać to przed mężczyznami, z którymi się spotyka. W ten sposób wpędza ich w kompleksy i zniechęca do dalszych spotkań.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?