Zamknij

Kobiety o tych imionach odstraszają mężczyzn. Nie umieją ich przy sobie zatrzymać

20.08.2021 12:39
Zakochani
fot. Shutterstock

Właścicielki tych imion zachowują się przy mężczyznach w sposób, który zdradza desperację. Ich partnerzy od nich uciekają.

Jak zatrzymać przy sobie mężczyznę? Odpowiedź na to pytanie jest prosta - nie zatrzymywać go wcale. Każda kobieta, której kiedykolwiek zdarzyło się pokazać partnerowi, jak bardzo boi się go stracić, boleśnie się o tym przekonała. Niektóre jednak nie są w stanie zapanować nad podobnymi zachowaniami.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku potrzebują czasu, by zaangażować się w związek. Nie wywieraj na nich presji

Kobiety o tych imionach odstraszają mężczyzn

Kobiety o tych imionach bardzo dobrze radzą sobie z nawiązywaniem znajomości. O wiele trudniej jest im zadbać o to, by relacja trwała. Obawiają się, że zostaną porzucone i z tego powodu często decydują się na desperackie próby zatrzymania przy sobie mężczyzny. Zamiast osiągnąć swój cel, wywołują w nim przerażenie i doprowadzają do zerwania znajomości.

Kobiety o tych imionach nie umieją zatrzymać przy sobie mężczyzny

Właścicielki tych imion często narzucają się partnerowi:

Iga

Kiedy mężczyzna traci zainteresowanie znajomością i coraz rzadziej się z nią kontaktuje, zamiast dać mu trochę przestrzeni, zaczyna co chwilę wysyłać mu wiadomości. Po kilku dniach ukochany zaczyna mieć jej dosyć.

Weronika

Obnosi się ze swoimi uczuciami na portalach społecznościowych. Publikuje zdjęcia, oznacza partnera w postach i komentuje każdą jego aktywność. Łatwo się zorientować, że w ten sposób oplata go jak bluszcz i chce pozbyć się potencjalnych rywalek.

Agata

Swoje przywiązanie do mężczyzny okazuje poprzez częste poświęcenia, które czasem są zdecydowaną przesadą. Ukochany zaczyna ją obserwować, zastanawiając się przy tym, jak wiele jeszcze jest skłonna dla niego zrobić. Stopniowo traci do niej szacunek, po czym odchodzi do jakiejś niedostępnej kobiety.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?