Zamknij

Kobiety o tych imionach nie umieją stawiać mężczyznom granic. Pozwalają wyrządzać sobie krzywdę

04.04.2022 15:17
Zakochani
fot. Shutterstock

Właścicielki tych imion tolerują takie zachowania swoich partnerów, które sprawiają im ból i na długo psują im samopoczucie. Nie potrafią powiedzieć im wprost, że nie wyrażają na coś zgody.

Kobiety o tych imionach tak bardzo się boją stracić ukochanego mężczyznę, że pozwalają mu niemal na wszystko. Żadna z nich nie ma odwagi mu się przeciwstawić.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Kobiety o tych imionach nie umieją stawiać mężczyznom granic

Kobiety, które posiadają te imiona, często zachowują się tak, jakby stawiały uczucia partnera ponad swoimi. Pozwalają mu na złe traktowanie i nawet nie domagają się przeprosin. Pod wpływem ich zachowania mężczyzna nabiera pewności siebie i zaczyna postępować w okrutny sposób.

Kobiety o tych imionach pozwalają mężczyznom wyrządzać sobie krzywdę

Właścicielki tych imion nie mówią partnerowi wprost, że ich zdaniem źle się zachował:

Natalia

Udaje, że jest tak silną i niezależną kobietą, więc nie da się jej niczym zranić. Jednak przyjmując podobną postawę sprawia, że jej wymarzony mężczyzna ma prawo mówić do niej takim tonem, jakim tylko zechce. Oprócz tego pozwala mu przez długi czas się do niej nie odzywać, chociaż często jest jej z tego powodu przykro.

Sylwia

Ma tendencję do idealizowania swojego ukochanego, więc nawet jeśli nie czuje się zadowolona z jego postępowania, zawsze znajdzie powód, by go usprawiedliwić. Z biegiem czasu jest więc przez niego traktowana coraz gorzej. Mimo to zawsze jest skłonna dać mu kolejną szansę.

Karolina

Nie lubi się kłócić, więc rzadko przeciwstawia się swojemu mężczyźnie. Gdy jest jej z jakiegoś powodu przykro, przeżywa to w milczeniu. Jej ukochany nawet nie wie, jak źle postąpił, i czuje się zadowolony z tego, jakim jest partnerem.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?