Zamknij

Kobiety o tych imionach nie umieją się wyzwolić z toksycznych związków. Tkwią w nich przez długie lata

23.11.2021 15:03
Zakochani
fot. Shutterstock

Właścicielki tych imion mają tendencję do wikłania się w niebezpieczne relacje towarzyskie. Zakochują się w mężczyznach, którzy mają na nie negatywny wpływ.

Kobiety o tych imionach najbardziej przywiązują się do mężczyzn, którzy je źle traktują. Pod ich wpływem zmieniają się na gorsze, ale nie są w stanie się od nich uwolnić.

Zobacz także: Nazwała syna imieniem Brajan, ale wcale tego nie żałuje. Teraz jest prześladowany

Kobiety o tych imionach nie umieją się wyzwolić z toksycznych związków

Właścicielki tych imion mają tak wiele kompleksów na swoim punkcie, że nie wiedziałyby jak się zachować w relacji z mężczyzną, który traktowałby je w sposób pełen szacunku. Toksyczni mężczyźni bardzo je pociągają, bo odnoszą się do nich tak, jakby nie zasługiwały na miłość.

Kobiety o tych imionach przez długie lata tkwią w toksycznych związkach

Właścicielki tych imion zakochują się w toksycznych mężczyznach:

Natalia

Często wiąże się z partnerami, którzy mają skłonność do zdrady. Może doskonale wiedzieć, że nie są jej wierni, jednak nigdy nie mówi o tym wprost. W głębi duszy jest przekonana, że nie ma prawa zabiegać o to, by byli z nią na wyłączność.

Sylwia

Zdarza jej się zakochiwać w zajętych mężczyznach. Gdy obiecują jej, że mogliby się dla niej rozstać ze swoją partnerką, wierzy im bezgranicznie. Potrafi czekać na nich latami, nawet jeśli wcale nie dają jej już nadziei na związek.

Dominika

Przywiązuje się do mężczyzn, którzy cały czas ją krytykują. Ma nadzieję, że jeśli będzie nad sobą wystarczająco mocno pracować, w końcu zostanie przez nich zaakceptowana. Idealizuje swoich partnerów i nie dostrzega ich słabości. O sobie natomiast myśli same najgorsze rzeczy.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?