Zamknij

Kobiety o tych imionach nie umieją przyznać się do błędu. One zawsze idą w zaparte

19.04.2022 14:10
Kobieta
fot. Shutterstock

Właścicielki tych imion chcą sprawiać wrażenie, jakby były nieomylne. Gdy zdarza im się popełnić błąd, zrzucają winę na kogoś innego.

Kobiety o tych imionach stają się opryskliwe, gdy ktoś zarzuca im, że nie mają racji. W oczach innych pragną być zawsze najlepiej zorientowane w każdej sprawie.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Kobiety o tych imionach nie umieją przyznać się do błędu

Właścicielki tych imion chętnie udzielają ludziom rad w sprawie tego, jak powinni postępować. W towarzystwie najbliższych zachowują się tak, jakby uważały, że tylko one wiedzą, co jest dla nich najlepsze. Z tego powodu nie umieją przyznać nikomu wprost, że czasem zdarza im się mylić.

Kobiety o tych imionach zawsze idą w zaparte

Kobiety, które posiadają te imiona, udają nieomylne:

Izabela

Wmawia swoim znajomym, że jest doskonale poinformowana w każdej sprawie, żeby zdobywać plotki i wiadomości o innych. Najczęściej okazuje się, że się w czymś pomyliła. Kiedy źle kogoś oceni, zaczyna głośno powtarzać, że zawsze miała o tej osobie jak najlepsze zdanie - a jeśli ktoś uważa inaczej, po prostu nie rozumiał jej wypowiedzi.

Alina

Lubi mówić innym, co jej zdaniem powinni zrobić. Brzmi wtedy tak, jakby była w pełni przekonana, że właśnie tak należy postąpić. Kiedy jednak ktoś wysłucha jej rady i okaże się ona błędna, twierdzi, że wina leży po stronie tej osoby, bo nie wysłuchała wszystkich jej zaleceń.
 

Wiesława

Uważa, że jeśli chce być uznawana w pracy za profesjonalistkę, nikt nie powinien jej przyłapać na nawet najmniejszym potknięciu. Aby ukryć swoje błędy, często posuwa się do kłamstw i manipulacji. Jeśli zostaje przyłapana, nie przyznaje się do błędu, a zamiast tego oskarża innych o to, że spiskują przeciwko niej.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?