Zamknij

Kobiety o tych imionach nie umieją porozumieć się ze swoimi dziećmi. Są kiepskimi matkami

15.04.2021 11:56
Kobieta z dzieckiem
fot. Shutterstock

Kobiety, które posiadają te imiona, źle radzą sobie w roli matek. Nie wiedzą, jak komunikować się z najmłodszymi, co prowadzi do wielu kłótni i nieporozumień.

Kobiety o tych imionach nie potrafią nawiązać więzi ze swoim dzieckiem. Ich rozmowy z synem lub córką kiepsko się kończą. Trudno im się porozumieć.

Zobacz także: Masz jeden z tych 4 znaków zodiaku? Możesz nigdy nie wyjść za mąż

Kobiety o tych imionach nie umieją porozumieć się ze swoimi dziećmi

Właścicielki tych imion często mają problemy w nawiązywaniu kontaktu ze swoimi pociechami. Chociaż mają jak najlepsze intencje, doprowadzają do nieporozumień i konfliktów.

Dzieci nie darzą ich zaufaniem i nie chcą im opowiadać o swoim życiu.

Kobiety o tych imionach są kiepskimi matkami

Kobiety, które posiadają te imiona, nie potrafią rozmawiać ze swoimi dziećmi:

Kamila

Ma tendencję do nadmiernego kontrolowania swoich bliskich. Zadaje zbyt wiele pytań, przez co jej dziecko czuje się przesłuchiwane. Chce wiedzieć wszystko na temat tego, co robi, dokąd wychodzi i z kim spędza czas. Stwarza w domu ciężką, napiętą atmosferę. Syn lub córka ukrywa przed nią większość informacji o swoim życiu.

Bogna

Jest krytyczna w stosunku do członków swojej rodziny i nie ma w sobie zbyt wiele wyrozumiałości. Ciągle mówi o tym, co jej się nie podoba, utrzymując, że robi to przecież dla czyjegoś dobra. Jej dziecko czuje się niekochane. Brak akceptacji ze strony matki sprawia mu ogromny ból.

Dorota

W relacji z dzieckiem dba przede wszystkim o pozory. Opowiada ludziom, jaką jest wspaniałą matką, chociaż w rzeczywistości wcale nie interesuje się tym, co myśli i czuje syn lub córka. Nie rozumie dziecięcego świata i nudzą ją młodzieżowe rozrywki. Woli skupić się na sobie.

Zobacz także: Znaki zodiaku i seks. Jakimi kochankami są poszczególne znaki zodiaku?

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?