Zamknij

Kobiety o tych imionach nie umieją odpoczywać. Pracują tak dużo, że lenistwo je drażni

13.10.2021 10:39
Kobieta
fot. Shutterstock

Kobiety, które noszą te imiona, są pracoholiczkami. Nie potrafią się zrelaksować i rzadko biorą sobie wolne.

Kobiety, które posiadają te imiona, uważają, że praca jest najważniejszą częścią ich życia. Zawsze myślą w pierwszej kolejności o obowiązkach, a dopiero potem o tym, by sprawić sobie przyjemność.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku potrzebują czasu, by zaangażować się w związek. Nie wywieraj na nich presji

Kobiety o tych imionach nie umieją odpoczywać

Właścicielki tych imion są tak obowiązkowe i pracowite, że każdy dzień swojego życia wypełniają przede wszystkim pracą. Trudno je przekonać, by poświęciły czas na relaks. Twierdzą, że wcale go nie potrzebują - w rzeczywistości jednak są nieustannie przemęczone.

Kobiety o tych imionach za dużo pracują

Właścicielki tych imion czują się rozdrażnione, gdy muszą odpoczywać:

Karina

Zajmuje się pracą, by nie myśleć o innych problemach. Sukcesy dają jej ogromną satysfakcję i zwiększają pewność siebie. Nie lubi rezygnować ze swoich obowiązków, bo wtedy nie potrafi znaleźć sobie miejsca.

Justyna

Ma tak silne poczucie obowiązku, że za każdym razem, gdy bierze wolne lub idzie na urlop, dręczą ją wyrzuty sumienia. Wydaje jej się, że bez niej wszystko się zawali - współpracownicy nie poradzą sobie z ważnymi zadaniami i nie dopilnują terminów.

Natalia

Najlepiej się czuje, gdy prowadzi aktywny tryb życia. Wystarczy, by odpuściła sobie choć część obowiązków, a natychmiast wpada w zły nastrój. Nie lubi się lenić, bo ma wtedy wrażenie, że marnuje czas. Powinna dbać o suplementację i spędzać czas na świeżym powietrzu, by organizm mógł się zregenerować.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?