Zamknij

Kobiety o tych imionach nie umieją docenić swoich partnerów. Tęsknią za nimi dopiero po rozstaniu

12.01.2022 12:42
Kobieta
fot. Shutterstock

Właścicielki tych imion traktują swoich mężczyzn z lekceważeniem i nie umieją okazywać im wdzięczności. Później bardzo tego żałują.

Kobiety, które posiadają te imiona, stawiają swoim mężczyzn bardzo wysokie wymagania. Nigdy jednak nie przychodzi im do głowy, by podziękować za to, co dla nich zrobili.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Kobiety o tych imionach nie umieją docenić swoich partnerów

Właścicielki tych imion w związku z mężczyzną zachowują się tak, jakby wszystko im się należało. Przypominają czasem rozkapryszone księżniczki, które nigdy nie mówią "dziękuję", ale często mają pretensje, gdy są zaniedbywane. Dopiero po zakończeniu związku zaczynają dostrzegać, jak wiele zawdzięczają byłemu ukochanemu.

Kobiety, które noszą te imiona, tęsknią za partnerem dopiero po rozstaniu

Kobiety, które noszą te imiona, doceniają partnera dopiero po rozstaniu:

Sylwia

Gdy mężczyzna jest w niej zakochany, bierze go za pewnik i w żaden sposób nie przejmuje się tym, jak się do niego odnosi. Bywa niemiła i kapryśna, ale nigdy nie ma z tego powodu wyrzutów sumienia. Po odejściu ukochanego zaczyna żałować, że nie okazywała mu szacunku. Nie potrafi go po tym odzyskać.

Jagoda

Traktowanie partnera z lekceważeniem daje jej poczucie wyższości i satysfakcji. Dopiero po pewnym czasie przynosi smutek i rozgoryczenie. Jagoda po jakimś czasie uświadamia sobie, że była nieuprzejma wobec ukochanego, bo bała się odrzucenia.

Anna

W czasie trwania relacji przyzwyczaja się do partnera na tyle, że nie widzi powodu, by starać się o podtrzymanie miłosnej iskry. Na co dzień często odczuwa znudzenie, ale nie próbuje zmienić tej sytuacji. Kiedy jej ukochany odchodzi, przypomina sobie, że dawniej obie strony miały ochotę starać się o związek. Żałuje, że z biegiem czasu przestała to doceniać.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?