Zamknij

Kobiety o tych imionach nie szukają poważnego związku. Wolą przelotne romanse

20.07.2021 12:51
Kobieta
fot. Shutterstock

Właścicielki tych imion wcale nie marzą o wielkiej miłości. Nie chcą brać ślubu i nie planują zostać matkami. Interesuje je tylko dobra zabawa.

W dzisiejszych czasach nie tylko mężczyźni rezygnują z poważnych zobowiązań i koncentrują się na wypełnianiu swojego czasu przyjemnościami. Właścicielki tych imion kojarzą słowo "miłość" przede wszystkim z rozrywką.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku potrzebują czasu, by zaangażować się w związek. Nie wywieraj na nich presji

Kobiety o tych imionach nie szukają poważnego związku

Właścicielki tych imion nie są zainteresowane tworzeniem bliskich i intymnych relacji z mężczyznami. Nie wierzą w to, że mogłyby się kiedyś zakochać. W życiu codziennym skupiają się na karierze albo na swoich pasjach, a relacje damsko-męskie traktują jedynie jak zabawę. Nie angażują się w nie, bo chcą uniknąć cierpienia.

Kobiety o tych imionach lubią przelotne romanse

Właścicielki tych imion nie szukają partnera na stałe:

Karina

Uważa, że mężczyźni potrafią tylko rozczarowywać. Zamiast żywić nadzieję na to, że któryś z nich pozytywnie ją zaskoczy, traktuje ich lekceważąco i nigdy nie bierze na poważnie tego, co mówią.

Jagoda

Lubi być rozpieszczana i chce, by mężczyźni traktowali ją jak księżniczkę. Sama jednak nieustannie z nich żartuje. Twierdzi, że nie można im ufać.

Hanna

Każda nowa znajomość szybko ją nudzi. Czuje się niezręcznie, kiedy jej kochanek wykazuje zaangażowanie. Wymyka mu się, a już po kilku dniach poznaje kogoś nowego.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?