Zamknij

Kobiety o tych imionach uchodzą za zimne w łóżku. Nie są dobrymi kochankami

13.01.2021 11:20
Młoda kobieta w łóżku
fot. Shutterstock

Mężczyźni łatwo się nimi nudzą, bo nie potrafią dostarczyć im wrażeń. Zobacz, czy jesteś na liście.

Co odpowiada za to, jaki mamy apetyt na seks? W dużej mierze wpływa na to znak zodiaku, jednak według psychologów spore znaczenie ma także to, jak mamy na imię. Jak się okazuje, istnieją imiona kobiet, które nie potrafią wykrzesać z siebie ognia w sypialni.

Zobacz także: Powiedział, że cię kocha? Nie wierz mu. Mężczyznom o tych imionach chodzi tylko o jedno

Kobiety o tych imionach nie są dobrymi kochankami

Imię, które posiadamy, wpływa na cechy naszego charakteru i decyduje o tym, w jakich dziedzinach życia możemy osiągnąć sukces. Kobiety o tych imionach nie są dobrymi kochankami:

Anna

Chciałaby uchodzić za wyzwoloną i otwartą na eksperymenty, jednak bardzo szybko kończą jej się pomysły i zdaje się na partnera. Mężczyzna z łatwością się orientuje, że Annie brakuje charakteru i w łóżku woli spełniać jego kaprysy. Niestety w sypialni nie jest zbyt kreatywna.

Klaudia

Jest niepewna siebie i niemal każdej nocy domaga się komplementów. Jej zdenerwowanie udziela się kochankowi, który nie potrafi poczuć się swobodnie w jej obecności. Klaudia boi się komukolwiek zaufać. Intymne zbliżenia z nią szybko przestają być przyjemne, bo nie potrafi poddać się chwili.

Ula

Stara się szokować na siłę, przez co często wprawia mężczyzn w zażenowanie. Próbuje ich prowokować, by przesłonić swoje kompleksy, jednak jej prawdziwe emocje są łatwe do odczytania. W głębi duszy jest romantyczką, ale udaje zimną i nieczułą.

Daria

Nagość ją krępuje, a seks nudzi. Potrafi się roześmiać na widok podniecenia partnera. Kobieta o tym imieniu ma w sobie wielką potrzebę bliskości i chętnie okazuje czułość, jednak zabawy w sypialni są po prostu nie dla niej. Woli zadbać o porozumienie duchowe.

Zobacz także: Mężczyźni o tych imionach są bardzo nieśmiali. Nie spodziewaj się po nich inicjatywy

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?