Zamknij

Kobiety o tych imionach nie mają przyjaciółek. Idą przez życie samotnie

21.12.2021 15:06
Kobieta
fot. Shutterstock

Właścicielki tych imion nie potrafią nawiązywać bliskich więzi z innymi kobietami. Są wobec nich nieufne i trudno im się z nimi porozumieć.

Kobiety noszące te imiona przez większość życia czują się bardzo samotne. Dopóki nie trafią na mężczyznę, z którym mogłyby się związać, większość czasu spędzają bez towarzystwa.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Kobiety o tych imionach nie mają przyjaciółek

Kobiety, które posiadają te imiona, mają ogromne problemy z nawiązaniem przyjacielskiej relacji z przedstawicielkami tej samej płci. Przez całe życie obawiają się kobiecej zawiści i skłonności do rywalizacji. Nie potrafią zaufać żadnej koleżance do tego stopnia, by nazwać ją kimś bliskim.

Kobiety, które noszą te imiona, idą przez życie samotnie

Właścicielki tych imion nie przepadają za innymi kobietami:

Sylwia

Uważa, że kobiety cały czas porównują się do siebie nawzajem i sprawdzają, która jest ładniejsza, ma piękniejszą figurę i lepiej dobrane stylizacje. W jej przekonaniu wszystkie skrycie ze sobą rywalizują. Nie umie poczuć się swobodnie w ich obecności, bo ma wrażenie, że jest oceniana. Myśli przez to o swoich kompleksach, zamiast cieszyć się miłą atmosferą.

Wiktoria

Często myśli, że jest gorsza od innych. Gdy spędza czas z drugą kobietą, przeprowadza w myślach rachunek sumienia. Kiedy odkrywa, że jej potencjalna przyjaciółka radzi sobie lepiej niż ona, zaczyna życzyć jej porażki. Robi też wszystko, co w jej mocy, by pozbawić ją pewności siebie.

Amelia

Boi się obdarzyć przyjaciółkę zaufaniem i pokazać, jak bardzo jej na niej zależy. W ten sposób sprawia wrażenie, jakby wcale jej nie potrzebowała. To stwarza wiele nieporozumień w relacji i często prowadzi do zerwania kontaktu.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?