Zamknij

Kobiety o tych imionach najczęściej wpadają w przesadę. One lubią dramatyzować

23.08.2021 13:59
Kobieta
fot. Shutterstock

Właścicielki tych imion są do tego stopnia przewrażliwione na własnym punkcie, że z najmniejszego problemu potrafią uczynić swój prywatny koniec świata. Wszystko przyjmują osobiście i brakuje im zdrowego dystansu.

Kobiety o tych imionach nieustannie się o coś zamartwiają i z tego powodu nie umieją spokojnie reagować na to, co dzieje się wokół nich. Ich bliscy często oskarżają je o przesadę.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku potrzebują czasu, by zaangażować się w związek. Nie wywieraj na nich presji

Kobiety o tych imionach najczęściej wpadają w przesadę

Kobiety, które posiadają te imiona, lubią żyć w nieprzerwanym stresie. Działa to na nie pobudzająco i sprawia, że cały czas są aktywne. Z tego powodu są jednak bardzo emocjonalne i mają skłonność do dramatyzowania.

Kobiety o tych imionach lubią dramatyzować

Właścicielki tych imion często wyolbrzymiają problemy:

Barbara

Reaguje od razu, gdy tylko zaczyna się dziać coś niemiłego. Nie potrafi czekać, więc każda wymagająca cierpliwości sytuacja wyprowadza ją z równowagi. Często uważa, że ludzie robią wszystko przeciwko niej.

Jagoda

Przez zalewanie się łzami i wywoływanie kłótni manipuluje mężczyznami. W jej odczuciu nie ma lepszego sposobu na to, by zmusić partnera do czegoś, na co nie miał wcześniej ochoty. Lubi wzbudzać w innych poczucie winy.

Malwina

Nie wie, jak zdobywać przyjaciół, więc często stara się wzbudzać w ludziach współczucie. Sądzi, że jeśli będzie opowiadać o swoich problemach i poprosi kogoś o pomoc, zyska towarzystwo. Zdarza się jednak, że zapomina podziękować za otrzymane wsparcie.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?