Zamknij

Kobiety o tych imionach najczęściej łudzą się w miłości. Zabiegają o uczucie mężczyzny, który ich nie kocha

14.01.2022 15:05
Zakochani
fot. Shutterstock

Właścicielki tych imion przywiązują się do mężczyzn, którzy mają do nich obojętny stosunek. Nie zauważają, że nie mają u nich szans.

Kobiety, które posiadają te imiona, reagują na stan zauroczenia silną skłonnością do snucia fantazji o obiekcie swoich uczuć. Wyobrażają sobie szczęśliwy związek, więc nie dostrzegają, że mężczyzna w ogóle nie jest nimi zainteresowany.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Kobiety o tych imionach najczęściej łudzą się w miłości

Kobiety, które noszą te imiona, w miłości często boleśnie zderzają się z rzeczywistością. Przynajmniej kilka razy w roku odkrywają, że jest ona zupełnie niezgodna z ich wyobrażeniami. Nigdy nie zdobywają tego, na co tak naprawdę liczyły.

Kobiety o tych imionach zabiegają o uczucie mężczyzny, który ich nie kocha

Kobiety, które noszą te imiona, często są zakochane bez wzajemności:

Aneta

W miłości lubi być całkowicie zależna od mężczyzny. Łatwo wpada w jego manipulacje i stara się o niego w obawie, że jeśli się mu sprzeciwi, z pewnością go straci. Po jakimś czasie odkrywa, że zupełnie przestała już mówić własnym głosem i poddaje się wszystkim jego kaprysom.

Iza

Kiedy mężczyzna mówi jej, że nie jest gotowy na związek, postanawia na niego zaczekać. Ignoruje to, czego później się o nim dowiaduje. Stara się nie zwracać uwagi na to, że bywa widywany na randkach i imprezach. Jest pewna, że prędzej czy później wybierze ją. Po pewnym czasie jest w szoku, gdy dowiaduje się, że jej wybranek jest w związku z inną.

Anna

Często publikuje w sieci znaczące posty i statusy, w których wyznaje mężczyźnie swoje uczucia. Jest pewna, że ukochany nie tylko zrozumiał jej komunikat, lecz także na niego odpowiedział. Interpretuje jego aktywność w sieci w taki sposób, jakby wszystkie jego działania były skierowane do niej.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?