Zamknij

Kobiety o tych imionach najbardziej uzależniają się od mężczyzn. Ich miłość jest toksyczna

20.09.2021 12:59
Zakochani
fot. Shutterstock

Właścicielki tych imion zakochują się w mężczyznach w obsesyjny sposób. Potrafią latami nie dawać im spokoju.

Kobiety, które noszą te imiona, w sprawach miłosnych mają tendencję do zachowań autodestrukcyjnych. Zakochują się tylko w mężczyznach, których nie mogą mieć.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku potrzebują czasu, by zaangażować się w związek. Nie wywieraj na nich presji

Kobiety o tych imionach najbardziej uzależniają się od mężczyzn

Kobiety, które posiadają te imiona, nie potrafią stworzyć szczęśliwego związku z mężczyzną. Poszukują tylko takich relacji, w których będą czuły się nieszczęśliwe. W ich rozumieniu miłość to uzależnienie od drugiego człowieka, nawet jeśli nie traktuje nas dobrze.

Kobiety o tych imionach zakochują się w toksyczny sposób

Właścicielki tych imion nie potrafią funkcjonować w zdrowych układach damsko-męskich:

Irmina

Wierzy w romantyzm, więc idealizuje obiekt swoich uczuć. Tłumaczy sobie, że cierpienie uszlachetnia każdą relację między ludźmi. Lubi myśleć o swoim ukochanym jako o kimś, kto wiele razy próbował od niej odejść, ale zawsze wracał.

Wiktoria

W relacji z mężczyzną, który jest niedostępny, szybko wpada w uzależnienie. Dniami i nocami analizuje, co mogłaby zrobić, by zwrócić na siebie jego uwagę. Następnie ofiarowuje mu pomoc albo prezenty, oczekując wdzięczności. Jeśli jej nie otrzymuje, wpada we wściekłość.

Małgorzata

Dla niej miarą miłości jest poświęcenie, więc na każdym kroku stara się pokazać, jak wiele jest skłonna zrobić dla swojego ukochanego. Chociaż widzi, że on nie odwzajemnia się jej tym samym, ciągle szuka dla niego usprawiedliwień. Zawsze tłumaczy sobie, że nie zrobiła jeszcze dla niego wystarczająco dużo.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?