Zamknij

Kobiety o tych imionach matkują swoim partnerom. Ciągle ich pouczają i strofują

19.10.2021 12:38
Zakochani
fot. Shutterstock

Właścicielki tych imion są nadopiekuńcze wobec swoich partnerów i nieświadomie wcielają się w rolę ich matek. To utrudnia komunikację w związku, a często może nawet prowadzić do rozstania.

Kobiety, które posiadają te imiona, tracą partnerów przez swoje nieodpowiednie zachowanie. Kiedy są w bliskiej relacji, przyjmują rolę matki swojego ukochanego. Często bywa to powodem rozpadu związku.

Zobacz także: Nazwała syna imieniem Brajan, ale wcale tego nie żałuje. Teraz jest prześladowany

Kobiety o tych imionach matkują swoim partnerom

Właścicielki tych imion traktują swoich partnerów z wyższością i na każdym kroku chcą im rozkazywać. Uważają, że wszystko wiedzą lepiej, a ich mężczyzna nie potrafi samodzielnie pokierować swoim życiem. Często bywają tak zrzędliwe, że nie da się z nimi wytrzymać.

Kobiety o tych imionach pouczają i strofują swoich partnerów

Właścicielki tych imion zachowują się wobec partnerów tak, jakby były ich matkami:

Iza

Uważa, że ma pełne prawo decydować o życiu partnera. Kiedy więc jest wobec niej "nieposłuszny", potrafi zrobić mu awanturę. Nie obchodzi jej, gdzie aktualnie się znajdują - w domu, w sklepie czy na ulicy. Krzyczy na niego tak, jakby krzyczała na małego chłopca.

Marzena

Lubi pokazywać się ze swoim ukochanym w miejscach publicznych. W towarzystwie nigdy go nie krytykuje. Wręcz przeciwnie - przechwala się jego sukcesami, często przypisując sobie jego osiągnięcia. Jednak kiedy tylko zostaje z nim sama, strofuje go za wszystkie błędy popełnione w trakcie spotkania.

Krystyna

Usprawiedliwia wszystkie niepowodzenia swojego partnera. Na każdym kroku stara się mu wmawiać, że jest doskonały. Mimo to ciągle tłumaczy, w jaki sposób powinien postępować i wymaga od niego, by dostosował się do jej stylu bycia.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?