Zamknij

Kobiety o tych imionach mają złe relacje z rodzicami męża. Nie mogą się z nimi porozumieć

14.10.2021 10:40
Rodzina
fot. Shutterstock

Wiele małżeństw rozpada się przez kłótnie z teściami. Jeśli para zakochanych nie potrafi zadbać o dobry kontakt z rodzicami małżonka, wspólne życie staje się bardzo trudne. Kobiety o tych imionach doskonale znają ten problem.

Kobiety, które posiadają te imiona, nie są lubiane przez swoich teściów. Matka i ojciec ich męża często głośno wypowiadają swoje wątpliwości co do tego, czy ich syn wybrał odpowiednią partnerkę. Atmosfera w rodzinie staje się przez to nie do zniesienia.

Zobacz także: Nazwała syna imieniem Brajan, ale wcale tego nie żałuje. Teraz jest prześladowany

Kobiety o tych imionach mają złe relacje z rodzicami męża

Właścicielki tych imion mają spore trudności ze znalezieniem wspólnego języka z teściową, a ze swoim teściem nie rozmawiają prawie wcale. Nie czują się akceptowane przez rodziców swojego męża i z tego powodu często bywa im przykro. Rodzinne spotkania zamieniają się w piekło przez nieustanną krytykę, kąśliwe komentarze albo niezręczne milczenie.

Kobiety o tych imionach nie umieją się porozumieć z teściami

Właścicielki tych imion nie wiedzą, jak zdobyć sympatię rodziców swojego męża:

Kamila

Ma buntowniczy charakter i nie znosi, gdy starsi ludzie cokolwiek jej nakazują. Sugestie teściowej w sprawie tego, jak urządzić dom czy wychowywać dzieci, doprowadzają ją do szału. Nie potrafi spokojnie negocjować - przeciwstawia się matce męża tak samo, jak kiedyś własnej.

Maria

Jej niekonwencjonalne podejście do wielu spraw nie podoba się przybranym rodzicom. Często trafia na teściów, którzy są przywiązani do tradycji i oczekują od niej, że będzie ją kultywować razem z nimi. Jej decyzje są przez nich uważane za dziwne.

Iwona

Problemy w jej małżeństwie zaczynają się tuż po urodzeniu dziecka. Teściowa nie potrafi zrozumieć, że nie powinna wtrącać się do tego, w jaki sposób rodzice zajmują się maluchem. Próby negocjacji z nią kończą się tym, że jest obrażona przez długie lata.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?