Zamknij

Kobiety o tych imionach mają pecha w życiu. One powinny uważać!

07.08.2020 11:12
Smutna kobieta
fot. Shutterstock

Portal Papilot dotarł do badań, z których jasno wynika, że właścicielki niektórych imion mają większego pecha w życiu. Sprawdźcie, czy jesteście na tej liście!

Niektórzy rodzą się prawdziwymi szczęśliwcami, a inni muszą non stop borykać się przeszkodami i ciągle w życiu towarzyszy im pech. Od czego to zależy? Pewnie nie bez znaczenia pozostaje tu znak zodiaku, ale okazuje się, że wpływ na to może mieć także nasze... imię!

Portal Papilot dotarł do amerykańskich badań, które mówią, że nasze szczęście może zależeć od imienia, jakie nosimy. Najszczęśliwsze osoby, którym zawsze się w życiu układa, to te, które mają krótkie imiona. Które imiona żeńskie zatem "ściągają" na swoje właścicielki wyjątkowego pecha? Zobaczcie.

Kobiety o tych imionach mają pecha w życiu

Amerykańscy naukowcy z Clemson University przeprowadzili badania dotyczące tego, które imiona niosą za sobą pecha bądź szczęście dla ich posiadaczy. Wnioski są proste - najlepiej w życiu mają osoby o krótkich imionach.

A które imiona kobiece przynoszą swoim właścicielkom największego pecha? Oto zestawienie.

Adrianna

Ady to z reguły kobiety bardzo energiczne, ale też działające pochopne. I to właśnie takie zachowanie prowadzi je do zguby. Adrianny pakują się w kłopoty. W dodatku nie lubią jakiejkolwiek pomocy, wszystko są same. Jeśli ktoś je skrytykuje lub będzie chciał w jakiś sposób dobrze im doradzić, prawdopodobnie całkowicie się od tej osoby odwrócą.

Izabela

Izy to spokojne i nieśmiałe dziewczyny. Raczej nie podejmują inicjatywy, tylko czekają na to, co je spotka. Przez to właśnie życie przecieka im przez palce i wiele tracą. Jeśli jednak już im się w życiu poszczęści, poinformują o tym wszystkich. A to także może być źle odebrane.

Patrycja

Patrycje to urodzone przywódczynie. Zawsze w centrum zainteresowania, lubią przyciągać uwagę i przede wszystkim - wszystko musi być tak, jak sobie założyły. Są stanowcze, wręcz uparte, przez co trudno się z nimi obcuje. Nic więc dziwnego, że w pewnym momencie zostają ze wszystkim same i przestają sobie radzić z sytuacją.

Sylwia

Sylwie to choleryczki, które lubią robić problemy nie tylko sobie, ale też innym. Lubią się awanturować, a z równowagi wyprowadzą nawet najspokojniejszą osobę.

Należy do tej grupy kobiet?

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!