Zamknij

Kobiety o tych imionach mają pecha na egzaminach. Często ich nie zdają

17.05.2022 14:26

Właścicielki tych imion nie mają szczęścia do sprawdzianów i egzaminów. Rzadko udaje im się je zaliczyć za pierwszym razem.

Kobieta
fot. Shutterstock

Są na świecie ludzie, którzy świetnie sobie radzą w każdej sytuacji wymagającej wykazania się wiedzą i umiejętnościami. Kobiety o tych imionach z pewnością do nich jednak nie należą. One mają pecha na egzaminach.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Kobiety o tych imionach mają pecha na egzaminach

Kobiety, które posiadają te imiona, na każdym egzaminie przeżywają prawdziwe katusze. Niezależnie od tego, jak długo się przygotowywały, nie udaje im się uzyskać upragnionego wyniku. Najczęściej muszą podchodzić do sprawdzianu jeszcze raz, by w ogóle go zaliczyć.

Kobiety o tych imionach często nie zdają egzaminów

Właścicielki tych imion nie radzą sobie na sprawdzianach:

Maja

Pod wpływem stresu zapomina, co miała powiedzieć i zatraca wszystkie swoje umiejętności. Może zaliczyć zabawną wpadkę na oczach komisji. Jeśli jednak nie zdaje egzaminu, za drugim podejściem udaje jej się zdobyć ocenę, o jakiej marzyła.

Natalia

Choć przed podejściem do sprawdzianu sprawia wrażenie pewnej siebie i przygotowanej, nie ma możliwości się na nim wykazać. Dostaje pytania, których zupełnie się nie spodziewała, więc zupełnie nie wie, jak ma na nie odpowiedzieć. Rzadko ma okazję pochwalić się tym, czego się nauczyła.

Dominika

Ilekroć ktoś ściąga na egzaminie, Dominika znajduje się w gronie podejrzanych. Koledzy i koleżanki często próbują spisywać odpowiedzi właśnie od niej, przez co jest zmuszona udowadniać, że wcale się z nimi nie konsultowała. Z tego powodu często musi podchodzić do testu jeszcze raz.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?