Zamknij

Kobiety o tych imionach mają narcystyczne skłonności. One myślą tylko o sobie

20.10.2021 15:06
Kobieta
fot. Shutterstock

Właścicielki tych imion nie zasługują na zaufanie. Mają tendencję do egoistycznych zachowań i lekceważą potrzeby innych ludzi.

Kobiety, które posiadają te imiona, są zapatrzone w siebie i skoncentrowane jedynie na swojej wyobraźni. Inni ludzie bywają przez nie dostrzegani tylko wtedy, gdy można ich do czegoś wykorzystać.

Zobacz także: Nazwała syna imieniem Brajan, ale wcale tego nie żałuje. Teraz jest prześladowany

Kobiety o tych imionach mają narcystyczne skłonności

Właścicielki tych imion uważają się za lepsze od innych i roszczą sobie prawo do tego, by nimi kierować. Przeceniają swoją wartość do tego stopnia, że wyobrażają sobie niestworzone rzeczy. Fantazjują na temat własnych osiągnięć i we wszystkich ludziach wokół dostrzegają swoich wielbicieli. Ilekroć ktoś burzy im ten narcystyczny wizerunek, traktują go jak śmiertelnego wroga.

Kobiety o tych imionach myślą tylko o sobie

Właścicielki tych imion mają narcystyczne skłonności:

Milena

Traktuje życie jak plan filmowy, a siebie jako aktorkę odtwarzającą główną rolę we wszystkich produkcjach. Zależy jej na tym, by mieć odpowiednią mimikę i tworzyć dramatyczne efekty. Inni ludzie to według niej statyści albo partnerzy odgrywający scenę - dobrze wie, jak wszystkich przyćmić. Codziennie mówi sobie w myślach, że pokaże komuś, gdzie jego miejsce.

Sylwia

Jest dwulicowa i nie można jej ufać. W jednej chwili się do kogoś uśmiecha, po czym obgaduje go za jego plecami albo obmyśla plan, jak może go wykorzystać. Pod żadnym pozorem nie wolno jej powierzać sekretów, bo zamieni je w plotkę, która obiegnie całe miasto.

Zofia

Często kłamie, by osiągnąć swój cel. Jest głęboko przekonana, że nie ma nic złego w lekkim koloryzowaniu czy naciąganiu faktów. Zawsze znajdzie usprawiedliwienie dla swojego zachowania, nawet jeśli wygłasza fałszywe twierdzenia na temat ludzi, z którymi rywalizuje.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?