Zamknij

Kobiety o tych imionach mają najwięcej wrogów. Wzbudzają niechęć u ludzi

16.07.2021 13:31
Kobieta
fot. Shutterstock

Właścicielki tych imion często tracą przyjaciół, bo ich zachowanie doprowadza do wielu konfliktów. Ich związki również rozpadają się z hukiem.

Kobiety o tych imionach uważają się za lepsze od innych i traktują ich z wyższością. Pozwalają sobie na zachowania, których nikt nie ma ochoty tolerować.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku potrzebują czasu, by zaangażować się w związek. Nie wywieraj na nich presji

Kobiety o tych imionach mają najwięcej wrogów

Właścicielki tych imion na początku znajomości wydają się miłe i sympatyczne. Szybko jednak pokazują swoją prawdziwą twarz i zaczynają źle traktować swoich bliskich. Przyjaciele wykręcają się od spotkań z nimi, a mężczyźni uciekają od nich w popłochu. Ich towarzystwo jest męczące, bo można się po nich spodziewać tylko intryg i konfliktów. Nie da się z nimi stworzyć zdrowej, normalnej relacji. Ludzie, którzy byli im życzliwi, z biegiem czasu stają się wrogami.

Kobiety o tych imionach wzbudzają niechęć u ludzi

Właścicielki tych imion nie potrafią być miłe:

Anna

Nie ma sobie samej nic do zarzucenia, chociaż na co dzień popełnia wiele błędów. Nieustannie krytykuje natomiast ludzi w swoim otoczeniu. Wszyscy mają dosyć jej pretensji.

Bożena

Awanturuje się o każdą głupotę. Często doprowadza bliskich do białej gorączki. Uważa, że jej nerwowy charakter usprawiedliwia taki sposób postępowania. Nie rozumie, dlaczego inni jej nie lubią.

Barbara

Okłamuje ludzi, by nimi manipulować. Kiedy ktoś ją na tym przyłapie, zwala winę na niego. Nikt nie ma ochoty tolerować takich toksycznych zachowań, więc wszyscy od niej uciekają.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?