Zamknij

Kobiety o tych imionach mają najwięcej wielbicieli. Ale z żadnym z nich nie tworzą związku

22.12.2021 15:10
Kobieta
fot. Shutterstock

Właścicielki tych imion mają spore powodzenie u mężczyzn. Nie oznacza to jednak, że idzie to w parze ze szczęściem w miłości.

Kobiety noszące te imiona są pewne siebie i przebojowe. Zawsze wzbudzają silne zainteresowanie u płci przeciwnej. Przez długi czas pozostają jednak samotne, bo ciągle trafiają na partnerów, z którymi nie czują się szczęśliwe.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Kobiety o tych imionach mają najwięcej wielbicieli

Kobiety, które posiadają te imiona, przyciągają do siebie mężczyzn jak magnes. Są piękne, fascynujące i otwarte na świat. Mężczyźni je uwielbiają. Mimo to rzadko się zdarza, by trafiały na takiego, z którym byłoby im dobrze. Ich związki rozpadają się niemal od razu.

Kobiety, które noszą te imiona, długo pozostają singielkami

Właścicielki tych imion nie tworzą związków z mężczyznami, z którymi się spotykają:

Klaudia

Mężczyźni podziwiają ją tak bardzo, że wywołuje to u nich nieśmiałość. Nie mają odwagi stworzyć z nią prawdziwie bliskiej więzi. Zamiast tego wolą ją prowokować, mieszać jej w głowie i zmuszać do grania w gierki. Boją się poznać ją naprawdę, więc trzymają się na dystans.

Inez

Przyciąga do siebie takich wielbicieli płci przeciwnej, którzy nie lubią ograniczać się do tylko jednej relacji. Ich celem jest zdobycie jak największej ilości kobiet. Kiedy więc zbliżą się do niej, po pewnym czasie dochodzą do wniosku, że już się nią znudzili i rozpoczynają poszukiwania następnej partnerki.

Joanna

Na początku znajomości między nią a ukochanym jest niesamowita chemia. Oboje są sobą zafascynowani i chcą spędzać ze sobą cały czas. Jednak już po kilku tygodniach jej mężczyzna zaczyna mieć wątpliwości i odchodzi. Kiedy ktoś go pyta, dlaczego to zrobił, odpowiada: "To wszystko było zbyt piękne, żeby mogło być prawdziwe".

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?