Zamknij

Kobiety o tych imionach mają najpiękniejsze domy. Ich wyczucie stylu wzbudza zachwyt

22.02.2021 13:32
Piękna kobieta
fot. Shutterstock

Kobiety, które posiadają te imiona, dobrze wiedzą, jak urządzić swoje wnętrza. Wizyta w ich domu to sama przyjemność.

Urządzenie mieszkania to ogromne wyzwanie. Dobór kolorów, mebli i dodatków wymaga doskonałego wyczucia. Te kobiety znają się na tym jak nikt.

Zobacz także: Mężczyźni o tych imionach rzucają słowa na wiatr. Nie dotrzymują danych obietnic

Kobiety o tych imionach mają najpiękniejsze domy

Kobiety, które posiadają te imiona, mogłyby zostać dekoratorkami wnętrz. Ich styl jest nie do podrobienia.

Martyna

Świetnie się orientuje w obowiązujących trendach i wie, które z nich pasują do jej domu. Wspaniale dobiera ozdoby, co sprawia, że urządzone przez nią wnętrza wyglądają jak z katalogu. Dba o porządek i przyjemną atmosferę w swoim mieszkaniu.

Paulina

Wszyscy goście doskonale się u niej czują. Jej niepowtarzalny charakter wyraża się w sposobie organizacji przestrzeni. Pamiątki przywiezione z podróży nadają pomieszczeniom atrakcyjności i unikatowej estetyki. W jej mieszkaniu można zobaczyć wyjątkową kompozycję książek.

Marta

Ma ciepłe, łagodne usposobienie i bardzo dobrze widać to po jej wnętrzach. Osoby, które ją odwiedzają, uspokajają się po nawet najbardziej stresującym dniu. Wie, jak zadbać o to, by każdemu było u niej przyjemnie i miło. Lubi kolorowe dekoracje i świeże kwiaty.

Julita

Stworzone przez nią aranżacje są szykowne i wytworne, a jednocześnie mają w sobie wiele ciepła. Julita wie, jak połączyć ze sobą elegancję i swojską, domową atmosferę. Jest pasjonatką dobrej kuchni, więc w jej pięknie urządzonym domu zawsze roznosi się zapach pysznych wypieków.

Katarzyna

Przestrzeń jej mieszkania napawa optymizmem i wprawia wszystkich w dobry nastrój. Dekoruje je z pasją, w zgodzie ze swoimi zainteresowaniami. Łączy barwy w sposób, który cieszy oko. Miły charakter właścicielki da się wyczuć w każdym detalu. Każdy, kto ją odwiedza, nabiera apetytu na życie.

Jolanta

Jej mieszkanie jest pełne jasnych kolorów i doskonale zorganizowane. Pomysłowe dodatki tworzą przytulny klimat. Jola ma dobre wyczucie do roślin, więc stanowią one wyjątkową ozdobę w jej domu. Można się u niej poczuć jak na wakacjach.

Zobacz także: Kobiety o tych imionach są najbardziej naiwne. Uwierzą w każde kłamstwo mężczyzny

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?