Zamknij

Kobiety o tych imionach mają najgorszą pamięć. Wszystko wylatuje im z głowy

22.07.2021 10:55
Kobieta
fot. Shutterstock

Właścicielki tych imion miewają czasem problem z zapamiętaniem nawet najprostszych informacji. Ich znajomi często z nich żartują, że mają głowę w chmurach.

Kobiety o tych imionach są roztrzepane i zapominalskie. Lepiej nie powierzać im odpowiedzialnych zadań.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku potrzebują czasu, by zaangażować się w związek. Nie wywieraj na nich presji

Kobiety o tych imionach mają najgorszą pamięć

Właścicielki tych imion bardzo łatwo o wszystkim zapominają. Zdarza im się lekceważyć ważne terminy, gubić istotne dokumenty i zaniedbywać obowiązki, które powinny mieć priorytetowe znaczenie. Niektórzy twierdzą, że kobiety o tych imionach żyją mrzonkami.

Kobiety o tych imionach są zapominalskie

Właścicielki tych imion mają kiepską pamięć:

Barbara

Jeśli jest z kimś umówiona, potrzebuje kilka razy dostać przypomnienie z terminem i godziną spotkania. W przeciwnym wypadku może się na nim po prostu nie zjawić. Wyjaśni to twierdząc, że pomyliły jej się dni tygodnia.

Sylwia

Nie traktuje swoich zobowiązań zbyt poważnie i z tego powodu zwyczajnie je zaniedbuje. Wychodzi z założenia, że nie ma powodu, by się nimi stresować. Kiedy pojawiają się jakieś problemy, obraca je w żart.

Gabriela

Lepiej niczego jej nie pożyczać. Nigdy nie oddaje ubrań, książek ani pieniędzy. Z łatwością zapomina o tym, do kogo wcześniej należały, a potem uważa je za swoją własność i wcale nie jest jej z tego powodu głupio.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?