Zamknij

Kobiety o tych imionach lubią polować na mężczyzn. To one zdobywają swoich partnerów

17.08.2021 09:21
Kobieta
fot. Shutterstock

Właścicielki tych imion wybierają sobie tylko takich mężczyzn, którzy wydają im się trudni do zdobycia. Nie lubią, gdy ktoś je adoruje. Same chcą zwrócić na siebie uwagę.

Kobiety o tych imionach czują się znudzone relacjami, w których mężczyzna zabiega o ich uczucia. Wolą snuć intrygi, by zawrócić komuś w głowie.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku potrzebują czasu, by zaangażować się w związek. Nie wywieraj na nich presji

Kobiety o tych imionach lubią polować na mężczyzn

Właścicielki tych imion lubią udowadniać, że nie ma dla nich mężczyzn nie do zdobycia. Uwielbiają tych, którzy deklarują, że nie zamierzają się zakochiwać albo nie są zainteresowani związkiem. One wiedzą, jakie sztuczki zastosować, by ich uwieść. Doprowadzają ich do szaleństwa, doskonale się przy tym bawiąc.

Kobiety o tych imionach chcą zdobywać swoich partnerów

Właścicielki tych imion lubią uwodzić mężczyzn:

Natalia

Interesują ją tylko mężczyźni, którzy są rozchwytywani. Wie, że przy innych kobietach mogą sobie pozwolić na wszystko i często bywają kapryśni. Podrywa ich, by narzucić im własne zasady i lekko utrzeć im nosa.

Joanna

Często jest zauroczona kimś, kto wydaje się emocjonalnie niedostępny. Ekscytują ją sytuacje, w których udaje się jej zachęcić go do zwierzeń albo do okazania uczuć. Gdy mężczyzna na co dzień nie jest wylewny, a przy niej zaczyna się otwierać, jest z siebie dumna.

Wioletta

Gdy spotyka mężczyznę o złej reputacji, stawia sobie za cel, by zmienić go na lepsze. Lubi szczególnie takich, którzy mają opinię łamaczy serc. Ma satysfakcję, gdy się w niej zakochują i postanawiają porzucić dla niej stare nawyki.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?