Zamknij

Kobiety o tych imionach lubią plotkować. Lepiej nie powierzać im żadnych tajemnic

17.11.2020
Aktualizacja: 17.11.2020 11:19
Plotkujące kobiety
fot. Shutterstock

Kobiety będące właścicielkami tych imion mają problem z dochowywaniem sekretów. Choć obiecują, że ich nikomu nie zdradzą, najczęściej nie potrafią się powstrzymać!

Imiona niosą ze sobą określone znaczenie. To zjawisko od dawna jest przedmiotem zainteresowania naukowców, a ich badania doczekały się już swojej nazwy - psychologia imion. Jak się okazuje, imię, jakie nosimy, ma przypisane pewne cechy charakteru, które objawiają się w naszym życiu. Chociaż zupełnie nie zdajemy sobie z tego sprawy, wpływają na naszą osobowość. Są imiona, które odpowiadają za skłonność do plotkowania!

Zobacz także: Te imiona budziły wstyd i zgorszenie 100 lat temu. Dziś są bardzo popularne!

Kobiety o tych imionach lubią plotkować. Nie zdradzaj im swoich tajemnic! 

Nasze imię może odpowiadać za to, jakie posiadamy zalety, ale nikt z nas nie jest też wolny od wad. Poniżej znajdziecie imiona kobiet, które lubią plotkować i nie umieją dotrzymywać sekretów. Sprawdź, czy jesteś na liście! 

Iwona

Lubi wiedzieć, co w trawie piszczy. Chce uchodzić za doskonale poinformowaną w każdej sprawie. Ludzie, którzy chcą rozeznać się w jakiejś sytuacji, w pierwszej kolejności zgłaszają się właśnie do Iwony. Ona jednak nie zdradza niczego za darmo. Chcesz poznać czyjś sekret? W zamian musisz podzielić się swoim... 

Elżbieta

Ma wiele wspaniałych cech charakteru, jednak jej wadą jest to, że chce czuć się lepsza od innych. Chętnie słucha o tym, jakie kogo spotkały nieszczęścia, a potem opowiada o nich swoim znajomym. "Ja na jego miejscu...", "sama jest sobie winna...", "mnie by coś takiego nigdy nie spotkało" - to częste wyrażenia, jakich używa. 

Patrycja 

Plotkowanie jest dla niej sposobem na zjednywanie sobie ludzi. Zdobywa cudze sekrety po to, by przypodobać się swoim znajomym. Często podkreśla, że nie zdradziłaby tajemnicy powierzonej przez przyjaciół... Jednak jej najbliżsi doskonale wiedzą, że Patrycja nie umie zachować dla siebie żadnej ciekawej informacji!

Zobacz także: Ranking najbardziej znienawidzonych polskich imion

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?