Zamknij

Kobiety o tych imionach łatwo wpadają w złość. Niewiele trzeba, by wyprowadzić je z równowagi

12.10.2021 13:16
Kobieta
fot. Shutterstock

Właścicielki tych imion często wpadają w rozdrażnienie i wywołują kłótnie z innymi ludźmi. Bliscy czują się zestresowani w ich obecności.

Kobiety, które posiadają te imiona, złoszczą się o byle co. Najmniejsza niewygoda w życiu irytuje je i drażni. Swój zły nastrój wyładowują na najbliższych, czym często sprawiają im przykrość.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku potrzebują czasu, by zaangażować się w związek. Nie wywieraj na nich presji

Kobiety o tych imionach łatwo wpadają w złość

Właścicielki tych imion nie są dobrymi żonami ani matkami, bo zamieniają życie bliskich w prawdziwe piekło. Reagują gniewem od razu, gdy tylko coś im nie odpowiada. Obcy ludzie, dalsi znajomi czy współpracownicy trzymają je na dystans, ale członkowie rodziny są nieustannie skazani na ich napady wściekłości.

Kobiety o tych imionach często dają się wyprowadzić z równowagi

Właścicielki tych imion gniewają się o błahe sprawy:

Bogna

Uwielbia krytykować ludzi i wytykać im wady. Nigdy nie jest zadowolona z ich postępowania, więc odnosi się do nich z wyższością. Wystarczy, by ktokolwiek się jej przeciwstawił - natychmiast wywołuje wtedy wielką awanturę.

Marzena

Z natury bywa bardzo niecierpliwa. Jeśli musi na coś czekać, szybko się złości. Lepiej wtedy unikać jej towarzystwa, bo szuka winnych i ma pretensje do każdego, kto mógł przyczynić się do powstania opóźnień. Wyraża je krzykiem i obraźliwymi wypowiedziami.

Iza

Kiedy wpada w zły nastrój, zaczyna walczyć ze wszystkimi osobami w swoim otoczeniu. Chce, by traktowano ją jak królową. Kiedy spotyka się z najmniejszą oznaką braku szacunku, mści się za to w okrutny sposób. Ludzie źle się przy niej czują.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?