Zamknij

Kobiety o tych imionach kochają za bardzo. Ich miłość jest toksyczna

03.12.2021 15:25
Kobieta
fot. Shutterstock

Właścicielki tych imion zakochują się w mężczyznach w sposób, który graniczy z obsesją. Tworzą z nimi niezdrowe relacje i wywierają negatywny wpływ na ich psychikę.

Właścicielki tych imion przywiązują się do mężczyzn tak silnie, że zawsze prowadzi to do cierpienia. Każdy mężczyzna łamie im serce, bo uzależniają się od niego w niezdrowy sposób.

Zobacz także: Nazwała syna imieniem Brajan, ale wcale tego nie żałuje. Teraz jest prześladowany

Kobiety o tych imionach kochają za bardzo

Kobiety, które posiadają te imiona, zakochują się tak, że przestają widzieć świat poza swoim wymarzonym partnerem. Mają na jego punkcie obsesję i zachowują się, jakby był sensem ich życia. Biorą osobiście wszystko, co mówi i robi. Często zupełnie mu się podporządkowują. Wcale jednak nie czują się szczęśliwe.

Kobiety, które noszą te imiona, są toksyczne w miłości

Właścicielki tych imion zakochują się w mężczyznach w niezdrowy sposób:

Anna

Spełnia wszystkie kaprysy swojego ukochanego i zgadza się na każdy jego warunek. Szybko dochodzi do wniosku, że jeśli chce podtrzymać relację, powinna zapomnieć o swoich potrzebach i skoncentrować się na tym, czego chce jej mężczyzna. Bardzo cierpi, ale długo się do tego nie przyznaje. Kiedy wreszcie wybucha, atmosfera w związku staje się nie do zniesienia.

Maria

Kiedy się zakochuje, ma tendencję do poświęcania się dla mężczyzny. Oddaje mu cały swój wolny czas, dba o niego i kupuje mu prezenty. Osacza go ze wszystkich stron, licząc na to, że w ten sposób zaskarbi sobie jego sympatię. Kiedy jednak zauważa, że jej ideał nie kwapi się do tego, by się jej odwdzięczyć, jest bardzo zdenerwowana.

Agnieszka

Jest tak zazdrosna o swojego mężczyznę, że niemal każdego dnia spodziewa się nagłego rozstania. Jest pewna, że jej partner ma wiele kobiet na boku i któregoś dnia zostawi ją dla innej. Często robi mu o to awantury, zmuszając go tym samym do tego, by cały czas przesiadywał w domu.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?