Zamknij

Kobiety o tych imionach kochają plotki. Lepiej im się nie zwierzaj

04.07.2022 14:05

Właścicielki tych imion nie zachowują dla siebie tego, co usłyszały od swoich znajomych. Nawet jeśli poproszono je o dochowanie tajemnicy, zawsze puszczają informację w świat.

Kobiety
fot. Shutterstock

Kobiety o tych imionach zyskują popularność dzięki temu, że rozpowiadają w towarzystwie sekrety swoich znajomych. Nie warto mówić z nimi o swoich tajemnicach.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Kobiety o tych imionach kochają plotki

Właścicielki tych imion wprost przepadają za rozmowami na temat ludzi należących do ich otoczenia. Godzinami dyskutują o ich życiu z innymi. Umawiają się na kawę z przyjaciółką albo wychodzą z kimś na drinka po to, by wymienić się plotkami.

Kobiety o tych imionach rozpowiadają cudze tajemnice

Lepiej nie zwierzaj się kobietom, które posiadają te imiona:

Zofia

Nie zamierza się stosować do żadnych zasad obowiązujących w towarzystwie. Opowiada o czyichś intymnych sprawach zupełnie jawnie i wcale się tego nie wstydzi. Jeśli ktoś ma do niej o to pretensje, tłumaczy mu, że nie widziała powodu, by coś ukrywać.

Julia

Jest miła i wspierająca wobec innych, ale nigdy nie potrafi się powstrzymać przed innym o ich problemach. Pragnie w ten sposób zwrócić uwagę na to, że wiele osób darzy ją zaufaniem i potrzebuje jej rad. Nie zauważa, że są też i tacy znajomi, którzy szybko rezygnują z mówienia jej o swoich sekretach.

Matylda

Chce być postrzegana jako ktoś, kto jest doskonale poinformowany w każdej sprawie. Z tego powodu niemal zawsze jest otoczona ludźmi. Umiejętnie przyjmuje postawę dobrego słuchacza, by inni jej się zwierzali, a w zamian opowiada im o czyjejś tajemnicy.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?