Zamknij

Kobiety o tych imionach dręczą swoich partnerów. One bywają naprawdę nieznośne

04.10.2021 12:59
Kobieta
fot. Shutterstock

Właścicielki tych imion nie dają swoim partnerom żyć. Nieustannie stwarzają jakieś problemy. Mężczyźni szybko podejmują decyzję o rozstaniu z nimi, a potem unikają kontaktu.

Jak stracić partnera? To proste - wystarczy na każdym kroku go krytykować i nie dawać mu spokoju. Kobiety o tych imionach często to udowadniają.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku potrzebują czasu, by zaangażować się w związek. Nie wywieraj na nich presji

Kobiety o tych imionach dręczą swoich partnerów

Kobiety, które posiadają te imiona, znęcają się nad swoimi mężczyznami. Ciągle wytykają im wady, nieustannie im rozkazują i nie pozwalają spędzić w dobrym nastroju choćby jednego dnia. Unieszczęśliwiają swoich partnerów tak bardzo, że doprowadzają do rozpadu relacji.

Kobiety o tych imionach bywają nieznośne dla swoich mężczyzn

Właścicielki tych imion źle traktują swoich ukochanych:

Wiesława

Często krytykuje swojego mężczyznę na oczach innych ludzi. Jeśli udaje jej się za niego wyjść, zadręcza go w towarzystwie rodziny - podczas świątecznych spotkań czy uroczystych obiadów. Jej partner po jakimś czasie nie jest już w stanie tego wytrzymać i pragnie się z nią rozstać.

Bogna

Uważa partnera za swoją własność i bez przerwy mu rozkazuje. Bywa też okrutna, ignoruje jego potrzeby i narzuca własny punkt widzenia. Ilekroć ukochany postanawia zacząć mówić własnym głosem i sprzeciwia się jej zachowaniu, robi mu awanturę.

Izabela

Ma tak zmienne nastroje, że nie sposób sobie z nią poradzić. W jednej chwili może być zadowolona i roześmiana, a w drugiej wpaść w histerię. Za wszystkie złe stany obwinia swojego mężczyznę, nawet jeśli niczego jej nie zrobił.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?