Zamknij

Kobiety o tych imionach dopatrują się u innych własnych wad. Oceniają ludzi swoją miarą

22.11.2021 14:42
Kobieta
fot. Shutterstock

Właścicielki tych imion często projektują własne wady i problemy na innych ludzi. Udają, że same świetnie sobie radzą, a następnie krytykują znajomych za własne niedociągnięcia.

Kobiety, które posiadają te imiona, często uważają same siebie za chodzący ideał. Zamiast przyznać się do swoich wad, oskarżają o nie osoby w swoim otoczeniu.

Zobacz także: Nazwała syna imieniem Brajan, ale wcale tego nie żałuje. Teraz jest prześladowany

Kobiety o tych imionach dopatrują się u innych własnych wad

Właścicielki tych imion nie chcą przyznawać się do tego, że posiadają wady. Nie umieją spojrzeć na siebie z dystansem. Kiedy stresują się tym, jak mogłyby zostać ocenione, podświadomie kierują uwagę na innych. Przypisują im swoje cechy i obarczają winą za porażki. Często nie zdają sobie sprawy, jak nielogicznie postępują.

Kobiety o tych imionach oceniają ludzi swoją miarą

Właścicielki tych imion przypisują innym swoje wady:

Iza

Nie umie radzić sobie z porażkami. Często więc wyobraża sobie, że wcale nie są jej winą. Obciąża odpowiedzialnością znajomych, nawet jeśli w żaden sposób nie przyczynili się do klęski danego przedsięwzięcia. Twierdzi, że to ich negatywne cechy utrudniały jej pracę.

Malwina

Za każdym razem, kiedy czuje się zirytowana czyimś zachowaniem, podświadomie złości się na kogoś za własne wady. Dostrzega u innych swoje niedociągnięcia i często odkrywa  się, że nie jest w stanie na nie patrzeć. Jest bardzo krytyczna wobec siebie, ale stara się do tego nie przyznawać.

Jagoda

Ilekroć zaczyna mieć kompleksy na punkcie własnego wyglądu, krytykuje koleżanki w swoim otoczeniu. Kiedy czuje się źle we własnej skórze, dowartościowuje się poprzez wyszukiwanie wad u innych. Zamiast przejść na dietę, woli pomyśleć o tym, że przydałoby się to jej znajomym.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?