Zamknij

Kobiety o tych imionach biorą zaloty mężczyzn zbyt poważnie. Popełniają spory błąd

05.09.2022 14:17

Kobiety, które posiadają te imiona, za bardzo się przywiązują do słów wypowiadanych przez mężczyzn. Mogą żywić na tej podstawie złudne nadzieje.

Zakochani
fot. Shutterstock

Kobiety o tych imionach mają tendencję do tego, by przykładać zbyt dużą wagę do męskich obietnic. Pozwalają się okłamywać i udają, że nie zdają sobie sprawy ze swojej rzeczywistej sytuacji. Później jednak są bardzo rozczarowane, gdy ich adorator nie dotrzymuje słowa.

Zobacz także: Tych imion nie lubią Polacy. W 2021 roku wybierano je najrzadziej

Kobiety o tych imionach biorą zaloty mężczyzn zbyt poważnie

Właścicielki tych imion często starają się nie zwracać uwagi na sprzeczne sygnały ze strony swoich wielbicieli. Zamiast tego w przesadnym stopniu koncentrują się na treści komunikatów, które nie mają wcale głębokiego znaczenia.

Kiedy otrzymują wiadomość od ukochanego, mogą godzinami analizować, co chciał w niej przekazać i dlaczego używał takich, a nie innych słów. To sprawia, że dopatrują się w jego wypowiedziach sensu, jakiego wcale nie zawierają.

Kobiety o tych imionach żywią złudne nadzieje w relacjach z mężczyznami

Kobiety, które posiadają te imiona, pozwalają się zauroczyć zbyt łatwo:

Daria

Często wybiera mężczyzn, którzy interesują się kilkoma kobietami naraz. Stara się jednak zachowywać tak, jakby wcale jej to nie przeszkadzało. Regularnie fantazjuje o tym, że staje się dla niego tą jedyną. Potrafi uwierzyć w to na tyle, by zacząć żyć złudzeniami.

Wiktoria

Konsekwentnie ignoruje wszystkie sygnały, które świadczą o tym, że wybranek nie traktuje jej zbyt poważnie. Usprawiedliwia go, gdy zachowuje się tak, jakby wcale jej nie szanował. Ilekroć ukochany nie dotrzyma danego jej słowa albo zacznie rozmawiać z innymi kobietami, Wiktoria pozwala sobie wmówić, że nie miało to znaczenia. Wystarczy, by jej mężczyzna powiedział: "Kocham cię". Wtedy wybaczy mu wszystko.

Justyna

Już po pierwszej randce z mężczyzną może zacząć nieustanie o nim fantazjować. Nie zastanawia się nad tym, czy zrobił na niej dobre wrażenie. Marzy jedynie, by do niej napisał i w ten sposób dał do zrozumienia, że nadal jest nią zainteresowany. Jeśli dostanie od niego wiadomość, będzie przekonana, że ma szansę na stworzenie romantycznego związku.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?