Zamknij

Kobiety o tych imionach biorą na siebie za dużo obowiązków. Nie umieją o siebie zadbać

27.09.2021 12:40
Kobieta
fot. Shutterstock

Właścicielki tych imion mają tendencję do przepełniania swojego grafiku zajęć. Brakuje im czasu, by zadbać o zdrowie i równowagę psychiczną.

Kobiety, które noszą te imiona, żyją w permanentnym stresie. Choć niemal bez przerwy zajmują się wypełnianiem swoich obowiązków, ich praca zdaje się nie mieć końca.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku potrzebują czasu, by zaangażować się w związek. Nie wywieraj na nich presji

Kobiety o tych imionach biorą na siebie zbyt dużo obowiązków

Kobiety, które posiadają te imiona, od najmłodszych lat swojego istnienia uważają, że ich zadaniem jest zadowalanie innych ludzi - najpierw rodziców i nauczycieli, a później partnerów, przyjaciół i współpracowników. Jeśli zostają matkami, biorą na siebie większość obowiązków związanych z rodzicielstwem. Ciągle myślą o innych i nigdy nie pamiętają o sobie.

Kobiety o tych imionach nie umieją o siebie zadbać

Właścicielki tych imion przez większość życia czują się przepracowane:

Barbara

Często wyręcza swoich bliskich. Daje z siebie najwięcej w relacji z partnerem, bo uważa, że jeśli uda jej się go odciążyć od trudnych zadań, dzięki niej zawsze będzie w dobrym nastroju. Przez to sama ciągle czuje się niespokojna i popełnia wiele błędów w pracy.

Joanna

Sama zgłasza się do pomocy, nawet jeśli nikt jej o to nie prosił. Ma w tym swój ukryty cel - wierzy, że w ten sposób uda jej się zasłużyć na wdzięczność i sympatię znajomych. Wielu jednak wcale nie docenia jej poświęceń, przez co bywa sfrustrowana.

Maria

Kiedy odpoczywa od pracy, czuje się winna. Z tego powodu zawsze stara się mieć do wykonania coraz to nowe zadania. Kiedy kończy jeden projekt, zaczyna już następny. W międzyczasie sprząta, gotuje i zajmuje się bliskimi. Jest dumna z tego, że potrafi robić wiele rzeczy naraz. Mimo to regularnie co kilka miesięcy wpada z tego powodu w stan chronicznego przemęczenia i depresję.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?