Zamknij

Mężczyźni o tych imionach są najwierniejsi. Nigdy nie zdradzą ukochanej kobiety

07.01.2021 10:53
Zakochana para
fot. Shutterstock

Nie jesteś pewna, czy możesz ufać swojemu partnerowi? Jeśli znajdziesz jego imię na tej liście, nie masz żadnych powodów do obaw.

W dzisiejszych czasach mężczyźni są wystawieni na wiele pokus. Nawet jeśli każdą wolną chwilę spędzają w domu, wciąż otaczają ich piękne kobiety. Wystarczy wziąć telefon do ręki i zajrzeć na portale społecznościowe, by mieć okazję do zdrady. 

Niektórzy lubią igrać z ogniem, ale są i tacy, którzy nigdy by się na to nie zdecydowali. Zawsze pozostają wierni swojej ukochanej, bo wynika to z ich charakteru. Może za to odpowiadać znak zodiaku - najwierniejsi są mężczyźni spod znaku Byka, Panny i Koziorożca - albo imię, które posiadają. 

Zobacz także: Kobiety o tych imionach nie potrafią zatrzymać przy sobie żadnego mężczyzny. Zawsze są porzucane

Imiona najwierniejszych mężczyzn

To, jak się nazywamy, decyduje o wyznawanych przez nas wartościach. Z tego powodu część mężczyzn bardzo ceni sobie wierność. Oto imiona tych, którzy nigdy nie zdradzą swojej partnerki:

Tomasz 

Kiedy zakocha się w kobiecie, myśli o niej niemal przez całą dobę. Snuje plany na przyszłość i marzy o założeniu rodziny. Liczy się dla niego tylko jej szczęście. Jest gotów zmienić w swoim życiu niemal wszystko, aby tylko zechciała w nim być. 

Artur

Mężczyzna o tym imieniu jest bardzo nieufny i trudno mu się otworzyć. Kobiece towarzystwo go onieśmiela. Zanim zdecydował się na związek, długo ze sobą walczył, zastanawiając się, czy jego wybranka jest tego warta. Jest wierny, bo czuje się pewny swojego uczucia. 

Marcin

Jako partner stawia sobie za cel, by być najlepszym i najbardziej troskliwym opiekunem dla swojej kobiety. Gdyby w jakikolwiek sposób ją skrzywdził, nigdy by sobie tego nie wybaczył. Zamiast fantazjować o zdradzie, skupia się na tym, czy w pobliżu ukochanej nie kręcą się jacyś wielbiciele.

Paweł

Uważa, że problemy w związku należy rozwiązywać. Niewiernych mężczyzn, którzy tego nie robią i wolą poprawiać sobie nastrój romansami, uważa za tchórzy. Kobiecie, która będzie próbowała go kusić, wygłosi długi wykład o tym, że powinna poczekać na prawdziwą miłość.

Zobacz także: Powiedział, że cię kocha? Nie wierz mu. Mężczyznom o tych imionach chodzi tylko o jedno

Szukasz miłości? Sprawdź, który znak zodiaku do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?