Zamknij

Mężczyźni o tych imionach nie chcą się ustatkować. Oni nie szukają poważnego związku

Magdalena Pawłowska
26.11.2020 13:35
Mężczyźni w pubie
fot. Shutterstock

Szukasz miłości? Omijaj z daleka mężczyzn, którzy noszą te imiona. Nie w głowie im poważny związek!

Romans bez zobowiązań - to jedyne, co ich interesuje. Nie oczekuj bukietów róż ani wyznań miłości, bo gorzko się rozczarujesz. Mężczyźni o tych imionach nie chcą się ustatkować i zrobisz sobie krzywdę, jeśli spróbujesz uwierzyć w ich czułe słówka... Sprawdź, czy twój ukochany jest na tej liście!

Zobacz także: Spójrz na obrazek i wybierz jedną z bram. To zdradzi, co czeka cię w miłości w najbliższym czasie

Mężczyźni o tych imionach nie chcą się ustatkować. Oni nie szukają poważnego związku

Jeśli poszukujesz swojej drugiej połówki, możesz czuć się zagubiona. A może jesteś na początku relacji i nie wiesz, czy dobrze wybrałaś? Mężczyźni często bywają tajemniczy i nie chcą zdradzić, co im chodzi po głowie. Aby lepiej ich poznać, sprawdzamy najczęściej ich znak zodiaku... Jak się okazuje, psychologia imion również pozwala nam dowiedzieć się czegoś o drugiej osobie.

Imię, które posiadamy, wpływa na naszą osobowość i często decyduje o tym, czego szukamy w życiu. Mężczyźni o tych imionach preferują romanse bez zobowiązań i raczej nie staniesz z nimi na ślubnym kobiercu:

Wiktor

W miłości jest zdobywcą. Opowiada niestworzone historie i roztacza przed kobietami wizje bajkowej przyszłości. Co miesiąc powtarza zdanie: "Nigdy nie spotkałem takiej jak ty". Przez kilka tygodni ma obsesję na punkcie swojej nowej wybranki, po czym nagle znika bez słowa.

Dawid

Chodzi mu tylko o jedno i nawet niespecjalnie się z tym ukrywa. Przecież powiedział ci wprost, że nie jest gotowy na związek, prawda? Podczas gdy ty zastanawiasz się nad tym, jak nakłonić go do zmiany zdania, on uśmiecha się pod nosem - zdobył kochankę, o którą nawet nie musiał się starać.

Jędrzej

Zdecyduje się na związek, bo lubi wygodne życie. Nie ma nic przeciwko temu, żebyście zamieszkali razem i będzie z uśmiechem przytakiwał, kiedy znajomi spytają: "Kiedy ślub?". Nie powie jednak ani słowa. A już z całą pewnością nie będzie to głośne "tak". Dopóki się nie zorientujesz, będziecie parą. Kiedy postawisz mu ultimatum, pożegnacie się na zawsze.

Zobacz także: Oto najseksowniejsze kobiety 2020 roku. Pierwsze trzy miejsca mogą was zaskoczyć

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?