Zamknij

Dzieci o tych imionach sprawiają najwięcej problemów. Są niegrzeczne i często się buntują

25.01.2021 12:52
Niegrzeczny chłopiec
fot. Shutterstock

Marzysz o tym, by twoje dziecko było grzeczne i miłe dla innych ludzi? W takim razie unikaj imion, które znalazły się na tej liście.

Według psychologów rodzice, wybierając imię dla dziecka, wywierają realny wpływ na osobowość syna lub córki. Imię, które nosimy, nadaje nam określone właściwości. Warto wziąć to pod uwagę, by uniknąć trosk.

Zobacz także: Nie nazywaj dziecka jednym z tych imion. Przyniesie mu pecha

Dzieci o tych imionach sprawiają problemy. Są niegrzeczne i często się buntują

Chłopcy i dziewczynki noszący te imiona nie stosują się do poleceń i wszystko robią po swojemu:

Sebastian

Jest straszliwym leniem i odczuwa z tego powodu wielką dumę. Nie uczy się w szkole, lekceważy prace domowe, ledwo prześlizguje się z klasy do klasy i cudem zdaje egzaminy. Może nie zdecydować się na studia. W dorosłym życiu, przez wzgląd na brak wykształcenia, nie będzie mógł znaleźć dobrze płatnej pracy.

Łukasz

Już w podstawówce wpada w złe towarzystwo i jest nim zafascynowany. Imponują mu koledzy, którzy robią rzeczy zakazane, więc stara się ich naśladować. Trudno będzie mu wytłumaczyć, że ich zachowanie wcale nie zasługuje na podziw. Odkryje to sam, kiedy wpadnie przez nich w poważne kłopoty.

Edyta

Nie lubi, kiedy ktoś jej rozkazuje. Poleceń nie słucha po prostu dla zasady. Zależy jej na nieustannym podkreślaniu swojej niezależności, przez co często ma problemy w szkole. Kłóci się z nauczycielami, a wychowawca czuje się bezradny, bo jego upomnienia nie przynoszą żadnego skutku.

Basia

Dziewczynki o tym imieniu mają tendencję do zakochiwania się w niegrzecznych chłopcach. Z ich powodu zaczynają wagarować, palić papierosy, pić alkohol i przedwcześnie decydują się na utratę dziewictwa. Im bardziej wybranek nie spodoba się jej rodzicom czy nauczycielom, tym lepiej. Basia będzie nim zachwycona!

Zobacz także: Te imiona przynoszą szczęście. Jak nazwać dziecko, by zapewnić mu udane życie

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?