Zamknij

Dzieci o tych imionach nie słuchają nauczycieli. Są uparte i nieposłuszne

15.02.2021 12:27
Mały chłopiec
fot. Shutterstock

Dzieci posiadające te imiona są niegrzeczne w szkole. Nauczyciele często skarżą się na ich zachowanie i wpisują im uwagi do dziennika.

Psychologowie twierdzą, że imię, jakie posiadamy, wpływa na naszą osobowość i sposób bycia. Te dzieci z natury są nieposłuszne. Sprawiają kłopoty i często się buntują. Mają z tego powodu wiele problemów w szkole.

Zobacz także: Najpopularniejsze imiona na świecie. Na liście znalazło się ulubione imię Polaków

Dzieci o tych imionach są uparte i nieposłuszne

Dzieci, które posiadają te imiona, sprawiają w szkole spore kłopoty. Ignorują polecenia ze strony nauczycieli i bywają wobec nich niegrzeczne. Zobacz, czy twoje dziecko jest na liście:

Edyta

Lubi robić dorosłym na złość i kiedy słyszy, że ma coś zrobić, prawie zawsze decyduje się postąpić zupełnie odwrotnie. Buntowanie się sprawia jej przyjemność. 

Maria

Z natury jest bardzo grzeczna, ale tylko wobec ludzi, którzy są dla niej mili. Kiedy nauczyciel okazuje jej brak szacunku, natychmiast zaczyna mu pyskować. Od tej pory przestaje się go słuchać.

Mikołaj

Nie ma potrzeby nikogo zadowalać. Nauczyciele obchodzą go w takim samym stopniu jak koledzy czy koleżanki. Nie uznaje żadnych autorytetów i nie pozwala wydawać sobie poleceń.

Rafał

Chłopiec o tym imieniu nie tylko ignoruje nakazy, lecz także krytykuje osoby, które je wydają. Już w szkole podstawowej zaczyna wytykać błędy nauczycielom. W liceum staje się dla nich prawdziwym utrapieniem.

Zobacz także: Dzieci o tych imionach są najbardziej lubiane. Jak nazwać dziecko, by miało wielu przyjaciół?

Opis twojego znaku zodiaku do ciebie nie pasuje? Sprawdź, kim jesteś naprawdę:

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?