Zamknij

Dzieci o tych imionach mają artystyczne zdolności. Mogą zostać sławne i bogate

22.01.2021 10:47
Chłopczyk na plaży
fot. Shutterstock

Marzysz o tym, by twoje dziecko zostało artystą i zdobyło sławę? Nazwij je jednym z imion, które znalazło się na tej liście.

Psychologowie twierdzą, że nadając komuś imię, wpływamy zarówno na jego charakter, jak i czekającą go przyszłość. Wyjaśnia to, dlaczego przyszli rodzice przykładają tak wielką wagę do wyboru imienia dla dziecka. Jak powinni nazwać syna lub córkę, jeśli chcą, by ich pociecha posiadała artystyczne zdolności?

Zobacz także: Nie nazywaj dziecka jednym z tych imion. Przyniesie mu pecha

Dzieci o tych imionach są uzdolnione artystycznie. Mogą być sławne i bogate

Jak nazwać dziecko, by zostało artystą? Oto lista imion:

Alicja

Ma ogromny talent do śpiewu i niemal doskonały słuch. Od dzieciństwa wykazuje się też poczuciem rytmu. Dostanie się do każdej szkoły muzycznej i natychmiast zacznie w niej odnosić sukcesy. Jeśli tego zapragnie, ze swoimi zdolnościami przebije się także do świata show-biznesu.

Maria

Jej wrodzone poczucie estetyki sprawia, że może się spełniać w wielu zawodach jednocześnie - zostać rysowniczką lub malarką, dekoratorką wnętrz, architektem, scenografem, ogrodnikiem, projektantką mody albo profesjonalną makijażystką. Wszystko, co ma związek z upiększaniem otaczającej rzeczywistości, to dziedzina, w której Maria może zyskać uznanie.

Witold

Talent językowy Witolda jest niebywały. Doskonale się wysławia, precyzyjnie dobiera słowa i nigdy nie popełnia błędów. Może zrobić karierę jako pisarz lub redaktor, ale jego uzdolnienia literackie zapewnią mu popularność także w innych branżach - np. w reklamie.

Jakub

Jest urodzonym aktorem. Od dzieciństwa powinien przebywać na scenie i ćwiczyć swoje umiejętności. Nadaje się zarówno do teatru, jak i do ról w filmie. Często się okazuje, że ma też naturalny talent do reżyserii, montażu lub produkcji. Największą sławę zdobywa w świecie kina.

Zobacz także: Te imiona przynoszą szczęście. Jak nazwać dziecko, by zapewnić mu udane życie

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?