Zamknij

Ekspert od mowy ciała zdradził, jaka więź łączy Kate i Williama. "Zdjęli maski"

13.12.2021 09:08
Związek Kate i Williama: ekspert zdradza, co tak naprawdę ich łączy
fot. Rex Features/East News

Księżna Kate i książę William uchodzą za zgraną parę. Czy na pewno tak jest w rzeczywistości? Ekspert od mowy ciała nie pozostawia żadnych wątpliwości.

Księżna Kate i książę William są małżeństwem od 10 lat. Po tak długim czasie każda para miewa problemy, a rodzina królewska nie jest pod tym względem wyjątkiem. W ostatnich latach mieliśmy do czynienia z rozwodami wielu członków brytyjskiej monarchii. Czy księcia i księżną Cambridge może czekać podobny los? Okazuje się, że niektóre zachowania Williama doprowadzają Kate do szału. Ekspert od mowy ciała przeanalizował ich ostatnie wystąpienia i... uspokaja wszystkich fanów pary książęcej.

Zobacz także:  Jak Kate i William się poznali? To ona przygotowała prawdziwą intrygę, żeby go uwieść

Związek Kate i Williama: ekspert zdradza, co tak naprawdę ich łączy

Kate i William uchodzą za udane małżeństwo. Czy ich relacje jednak faktycznie są tak bliskie sielanki? Ten ekspert od mowy ciała nie pozostawia wątpliwości.

Darren Stanton to psycholog, który często udziela się w mediach. Znany jest głównie z analizy mowy ciała. Teraz przyjrzał się najnowszym zdjęciom księżnej Kate i księcia Williama z koncertu kolęd, który miał miejsce w opactwie westminsterskim. W rozmowie z portalem marieclaire.com zdradził, jakie więzi aktualnie łączą wnuka królowej Elżbiety i jego żonę.

Przede wszystkim skupił się na momencie, gdy Kate i William wysiadali z samochodu. Szczere uśmiechy na twarzy obojga mogą świadczyć o tym, że dobrze czują się w swoim towarzystwie. Opiekuńcza dłoń Williama na plecach Kate uspokaja księżną i dodaje jej pewności siebie. Dla nas natomiast jest symbolem tego, że Cambridge'owie są prawdziwą "power couple". 

Podczas pozowania do zdjęć Kate stoi bardzo blisko Williama i oboje patrzą w tym samym kierunku, umacniając swój status władczej pary. Znów pokazują szczere uśmiechy i udowadniają, że są silni jako para, a także wyrażają miłość, jaką darzą się wzajemnie - powiedział Stanton. 

Psycholog zwrócił także uwagę na to, w jaki sposób książęta stały przez cały wieczór. Często widać było, że ich ciała są dla siebie odbiciem lustrzanym - np. w momencie, gdy oboje stali przy samochodzie z delikatnie rozstawionymi nogami i rękami splecionymi z przodu. Jak podkreśla Stanton, jest to oznaką silnego przywiązania.

Kate i William zademonstrowali to ponownie podczas nabożeństwa kolędowego, gdzie zdjęli maski, dopasowując się do siebie. Kiedy nieświadomie robimy coś tak, jak robi to druga osoba, pokazujemy głęboką relację. Kate i William działają i poruszają się jak jedna osoba - dodał ekspert. 

Sami zobaczcie te zdjęcia. Nie da się ukryć, że tę dwójkę nadal łączy głębokie uczucie i silne przywiązanie. 

Zobacz także:  Szokujący szczegół ze ślubu Kate i Williama. Dopiero teraz ujrzał światło dzienne

Kate i William - koncert kolęd
fot.

Rex Features/East News

Kate i William - koncert kolęd
fot.

Rex Features/East News

Księżna Kate i książę William - historia związku

Księżna Kate i książę William poznali się na studiach. Mówi się, że to panna Middleton uknuła intrygę, żeby związać się z wnukiem królowej Elżbiety. On jednak też od początku był nią zainteresowany. Choć ich relacja bywała burzliwa, ostatecznie postanowili się zaręczyć.

William oświadczył się Kate w październiku 2010 roku. Para zwlekała jednak z ogłoszeniem zaręczyn, ponieważ zmarł dziadek przyszłej księżnej. 16 listopada wystąpili przed mediami i poinformowali o swoich weselnych planach. Ślub pary odbył się 29 kwietnia 2011 roku w opactwie westminsterskim. 

Zobacz także:  Harry wygłaszał przemowę na weselu Kate i Williama. Omal nie posunął się za daleko

Źródło: marieclaire.com